Connect with us

Oyun

GTA 6 için en büyük sızıntı oynanış videoları ile birlikte geldi!

Merakla beklenen GTA 6 için oldukça büyük bir sızıntı gerçekleşmesiyle oyuna dair pek çok detay ortaya çıktı!

GTA 6 için en büyük sızıntı oynanış videoları ile birlikte geldi!

Yıllardır oyuncuların “GTA 6 ne zaman çıkacak?” gibi soruları artık bir standart hale gelmişken Rockstar Games’in efsaneleşmiş oyun serisinin yenisi hakkındaki en büyük sızıntı 18 Eylül Pazar gününün ilk saatlerinde ortaya çıktı. Son GTA 6 sızıntıları kapsamında oynanış videoları ve ekran görüntüleri bir forum üzerinden paylaşıldı.

ign.com’dan Joe Skrebels’in haberinde belirtilene göre bir kullanıcı GTAForums üzerinden açtığı başlıkta içerisinde GTA 6 hakkında 90’dan fazla ekran görüntüsü ve video dosyası olduğunu iddia ettiği bir ZİP dosyası paylaştı.

Bu ZİP dosyasının içerisindeki görüntüler kısa süre içerisinde hem forum hem de diğer sosyal medya platformları üzerinde viral hale geldi. GTA forumu üzerinde bu videoları paylaşan kullanıcı bu videolara nasıl ulaştığı hakkında verdiği bilgide ise videoların oyunu geliştiren şirket çalışanlarının Slack grupları üzerinden indirildiğini dile getirdi.

Yeni GTA 6 sızıntıları önceki sızıntıları doğruluyor

Sosyal medya platformları üzerinde kısa süre milyonlarca kişi tarafından izlenen sızıntı videolar geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan başka bir iddiayı da doğrular nitelikte. Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan “GTA 6 Bonnie ve Clyde esintilerine sahip olacak” iddialarının ardından, bugün ortaya çıkan videolarda bir kadın karakter ile erkek karakterin polislerden birlikte kaçtığını görebiliyoruz.

Başka bir neredeyse doğrulanan iddia ise yeni oyunun, serinin dördüncü oyunu olan Grand Theft Auto: Vice City ile aynı veya benzer bir haritada geçecek olacağı. Özellikle ilk Vice City haritasının simgeleşmiş detaylarının görülmesi, polis arabası, metroların ve bazı yapıların üzerinde Vice City yazılarının görülmesi oyuncuları heyecanlandırdı.

Jason Schreier: “Sızıntının gerçek olduğunu doğruladım”

Sabah saatlerinde gündeme gelen sızıntılar hakkında söylentiler dolaşırken, oyun basınının usta isimlerinden Jason Schreier, ulaştığı son bilgileri Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Şu anda Bloomberg için çalışan Schreier, Rockstar Games kaynaklarından bu sızıntıları doğruladığını şu sözler ile aktardı:

“Çok fazla şüphe yoktu, ancak Rockstar kaynaklarıyla bu hafta sonu gerçekleşen büyük Grand Theft Auto VI sızıntısının cidden gerçek olduğunu doğruladım. Görüntüler elbette erken ve bitmemiş. Bu, video oyun tarihindeki en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için bir kabus.”

Sızmış GTA 6 oynanış videoları

Karakter değiştirme özelliğinin yeni oyunda da var olacağı görülüyor.

Yolcuların ateş etmeleri test ediliyor.

Bir polisin atış animasyonlarının test aşaması.

Araçtan ateş etmeye yönelik başka bir mekanik.

GTA 6 için ortaya çıkan son sızıntıları gördünüz. Sizce bu sızıntılar doğru mu? Sizler nasıl bir oyun bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın!

 


İlginizi Çekebilir:

Gaming İstanbul 2022 kapılarını ziyaretçilere açtı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun