Connect with us

Oyun

Hayatta kalma-korku oyunu Signalis’in çıkış tarihi belli oldu

Silent Hill’den esinlenerek geliştirilen Signalis bu yıl çıkış yapacak

Hayatta kalma-korku oyunu Signalis'in çıkış tarihi belli oldu

Dün gece gerçekleştirilen Guerilla Collective 2022 etkinliğinde yeni hayatta kalma-korku oyunu Signalis’in çıkış tarihi belli oldu. Geliştirici stüdyo rose-engine, Signalis’in 27 Ekim tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Oyun Playstation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarına çıkış yapacak. Xbox kullanıcıları Signalis’i çıktığı gün Game Pass aracılığıyla deneyimleyebilecek. Signalis’in demo versiyonunu oyunun Steam mağaza sayfası üzerinden indirebilirsiniz.

Humble Games tarafından yayınlanacak Signalis yoğun atmosferi ve melankolik temasıyla ön plana çıkıyor. Oyuncular, uzay gemileri bilinmeyen bir gezegene çarptıktan sonra ekibini kaybeden Elster adında bir teknisyen replikası rolünü üstlenecek. Elster kendisine ve arkadaşlarına ne olduğunu keşfedebilmek için tehlikeli varlıklarla savaşacak, detaylı bulmacaları çözecek ve içerisinde bulunduğu distopik dünyanın sırlarını açığa çıkaracak. Geliştirici ekibin açıklamasına göre oyundaki düşmanlar kolay öldürülebilir olmayacak ve oyuncular ne zaman savaşması gerektiğini seçecek.

Signalis ilk olarak geçtiğimiz yıl Tribeca Games Spotlight etkinliğinde duyurulmuştu. Gamescom 2021 sırasında oyunun ilk günden Game Pass‘e geleceği açıklanmıştı. Dün gerçekleştirilen Guerilla Collective etkinliğinde oyunun resmi çıkış tarihi ve ek olarak PS4-Nintendo platformlarına geleceği belirtildi. Bağımsız psikolojik korku oyunu Signalis 27 Ekim 2022 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun