Connect with us

VALORANT

Icebox haritasındaki bazı problemler geliştiriciler tarafından düzeltildi

Oyun keyfini baltalayan hatalar en aza indirildi.

Icebox haritasındaki

Icebox haritasındaki göze çarpan sorunlar oyuncular ve profesyonellerin verdikleri geri bildirimler sonrasında Riot Games tarafından düzeltildi.

VALORANT‘ın en yeni haritası olan Icebox‘ın çıkışının üzerinden henüz çok fazla zaman geçmemişken harita bazı problemler ile gündeme geldi. 13 Ekim tarihinde oyuna eklenmiş olan haritadaki göze çarpan problemler hakkında Riot Games VALORANT’ın resmi Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaparak bunları düzelttiklerini söyledi.

”Icebox ile ilgili sorunları çözerken bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz. Ciddi hataların çoğunu çözdük, ancak bir sonraki yamada düzeltilecek (bir ses hatası da dahil) birkaç hata daha var” şeklinde konuşan geliştiriciler sonraki büyük güncellemede haritanın sorunlarının tamamına el atılacağını duyurdular.

Icebox haritasında meydana gelen hataların geneli Omen‘in yeteneklerine dayanıyordu. Omen ışınlanma yetenekleri sayesinde haritanın normalde izin vermemesi gereken noktalarda belirerek oyun akışına ket vuruyordu. 100 Thieves‘in VALORANT oyuncularından olan Spencer ‘Hiko’ Martin‘de bir yayını esnasında bu aksaklıklardan birini izleyicileri ile paylaşmıştı.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT