Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Katowice 2018 turnuvasında gruplar belli oldu

Polonya’nın Katowice şehrinde 27 Şubat-4 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan IEM Katowice 2018 CS: GO turnuvasında gruplar belli oldu.

Polonya’nın Katowice şehrinde 27 Şubat-4 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan IEM Katowice 2018 CS: GO turnuvasında gruplar belli oldu.

Toplamda 16 takımın mücadele edeceği turnuvanın toplam ödül havuzu $500.000. Gruplar her biri 8 takımdan olmak üzere toplam 2 adet oluşturuldu. Karşılaşmalar sonucu kendi gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar, play-off müsabakalarına katılma hakkı kazanacak. Play-off maçları 2 Mart tarihinde oynanacak. Kazanan 4 takım 3 Mart tarihinde finale kalmak için yarı final müsabakalarında karşı karşıya gelecek. Final karşılaşması ise 4 Mart’ta oynanacak.

Turnuvadaki gruplar ise şu şekilde:

Grup AGrup B
Brazil SKEurope FaZe
Denmark AstralisSweden NiP
North America LiquidFrance G2
China TyLooSweden fnatic
United States Cloud9Denmark Heroic
Kazakhstan GambitPoland Virtus.pro
Australia RenegadesDenmark North
Kazakhstan AVANGARAustralia ORDER

 

Temsilcimiz Space Soldiers IEM Katowice 2018 turnuvasında neden yer alamıyor?

Ülkemizin en önemli CS: GO takımlarından olan Space Soldiers, turnuvaya katılmak için 2 şans elde etmiş fakat ikisini de değerlendirememişti. Turnuvaya doğrudan davet alamayan temsilcimiz, açık elemelerde mücadele etmiş fakat 3. turda Polonya’nın yükselen ekiplerinden AGO’ya 2-1 mağlup olmuştu. Daha sonrasında ödülü IEM Katowice 2018’e katılmak olan Farmskins Championship #2 turnuvasında da mücadele eden ekibimiz, çeyrek finallerde Kazak ekibi AVANGAR’a 2-0 mağlup olmuştu. Bu sonuçlarla beraber ELEAGUE Major 2018’e katılan temsilcimiz IEM Katowice 2018’e katılma şansını elde edemedi.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive