Connect with us

Espor

IF Parla Esports VALORANT takımında QuestioN ayrılığı

IF Parla Esports’ta yaşanan ayrılık açıklandı.

IF Parla Esports VALORANT takımında QuestioN ayrılığı

10 Mayıs Salı gününün öğle saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte VRL 2022 Turkey: Birlik 2. Split Kapalı Elemelerinde mücadele eden takımlardan biri olan IF Parla Esports’un VALORANT takımında yaşanan QuestioN ayrılığı açıklandı.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre VALORANT takımında baş koç olarak görev yapan Ömer “QuestioN” Karabulut ile yollar karşılıklı olarak ayrıldı.

Bu ayrılık IF Parla Esports tarafından Valorant Takımımızın Head Coach’u @questıonvlr ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Bugüne kadar takımımıza verdiğin emekler için teşekkür ederiz QuestioN, bundan sonraki kariyerinde başarılar!” sözleri ile birlikte duyurulurken, koç tarafından herhangi bir yeni açıklama gelmedi.

QuestioN: “Çok kıymetli bir yolculuk oldu”

Ömer Karabulut, bu ayrılığı 8 Mayıs Pazar günü sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda duyurmuştu. Paylaştığı TwitLonger’da Karabulut, takımı ile gelecek planlarının örtüşmemesinden ötürü yollarının ayrılığını belirtmişti.

Gelecek olan baş koç tekliflerine açık olduğunu belirten Karabulut, IF Parla Esports’taki serüveni hakkında ise “Benim kişisel ve koç olarak gelişimim için çok kıymetli bir yolculuk oldu. Birlikte çalıştığımız süre zarfında bana sundukları profesyonel aile ortamı için kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT 4.09 Yama Notları yayınlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor