Connect with us

Espor

Temsilcimiz fastPay Wildcats MSI 2022’deki ilk maçına çıkıyor!

Temsilcimiz fastPay Wildcats bugün saat 15:00’da son şampiyon RNG ile karşılacak. Başarılar @IWcats

MSI 2022’nin başlamasına yalnızca saatler kaldı. 11 farklı ligin şampiyonu Sezon Ortası Turnuvası’nda kupaya giden engellerle dolu yolculuğa başlamak için hazır. Temsilcimiz fastPay Wildcats, MSI 2022‘deki ilk maçına bugün saat 15:00‘da son şampiyon Royal Never Give Up karşısında çıkacak. Geçtiğimiz sene finalde Damwon KIA’yı mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Çin temsilcisi RNG’ye karşı zorlu bir sınav vereceğiz. Günün kapanış mücadelesinde ise grubumuzdaki diğer iki takım PSG ve RED Canids karşı karşıya gelecek.

MSI 2022’de günün fikstürü

  • T1 vs Saigon Buffalo — 11:00
  • DetonatioN FocusMe vs Team Aze — 12:00
  • ORDER vs G2 Esports — 13:00
  • Evil Geniuses vs G2 Esports — 14:00
  • fastPay Wildcats vs Royal Never Give Up — 15:00
  • PSG Talon vs RED Canids Kalunga — 16:00

MSI 2022’nin açılış mücadelesinde namağlup LCK şampiyonu T1 ile Vietnam temsilcisi Saigon Buffalo karşılaşacak. Temsilcimiz Broken Blade’in formasını giydiği G2 Esports ise bugün gruptaki iki rakibine karşı da oynayacak. Gruptaki direkt iki rakibimiz olması beklenen PSG ve Brezilya temsilcisi RED günün kapanış maçında kozlarını paylaşacak.

fastPay Wildcats PSG Talon ve RED Canids’i mağlup etmeli

Temsilcimiz fastPay Wildcats’in gruptan çıkması için VCS temsilcisi PSG Talon ve Brezilya temsilcisi RED’i mağlup etmesi gerekiyor. RNG’nin grup aşamasında oynayacağı altı maçın tamamından galibiyetle ayrılması durumunda fastPay Wildcats RED ve PSG’yi her iki maçta da yenerse eşitlik bozma mücadelesi oynamadan gruptan çıkabilir. PSG ve RED’in sürpriz bir şekilde RNG’den maç çalması temsilcimizin işini bir hayli zorlaştırabilir. Öte yandan eğer fastPay Wildcats son şampiyon RNG’yi gruplarda mağlup etmeyi başarırsa rumble aşamasına yükselmek için önemli bir avantaj elde edebilir.

Bugün saat 15:00’da oynanacak RNG karşılaşmasını ve günün diğer maçlarını Lolesports Twitch ve YouTube kanalları üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor