Connect with us

Espor

IF Parla Esports’ta analist Hazım Orhun “casteLL0” Dalbeyler’e veda edildi

IF Parla Esports’un VALORANT analisti casteLL0 ile yollar ayrıldı.

IF Parla Esports'ta analist Hazım Orhun "casteLL0" Dalbeyler'e veda edildi
Görsel: twitter.com/ParlaEsports

VALORANT Challengers 2023 TR Birlik Ligi’nde mücadelesine devam eden IF Parla Esports, gündemimize bünyesinde yaşanan bir ayrılık ile birlikte geliyor.

25 Şubat Cumartesi gününün akşam saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte analist görevinde yer alan Hazım Orhun “casteLL0” Dalbeyler ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdıklarını açıklandı.

IF Parla Esports: “Hazım Orhun “casteLL0” Dalbeyler ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız

Takım tarafından yapılan paylaşımda casteLL0’ya “VALORANT takımımızın analisti Hazım Orhun “casteLL0″ Dalbeyler ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine emekleri için teşekkür eder, gelecek kariyerinde başarılar dileriz.” sözleri ile veda edildi.

Dalbeyler ise aynı gün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda düşüncelerini şu sözler ile ifade etti:

“Yaşattığınız bütün güzel duygular için teşekkür ederim. Severek ayrılık diye birşey vardır ya bizimkisi o oldu maalesef. Hem benim kendi işlerimin yoğunluğu hem de takımın iyiliği için 2 taraf içinde en iyi seçenek buydu. Başta @Afr0nfire olmak üzere @onuralpmkurt abi ve @mehmetyetginn’e ayrıca bütün oyuncularıma @lauressvl @Jlerst @sociablEEvl @RuxicVLR @jeyj7yvl bu güzel serüven için tekrardan teşekkürler. Umarım sizi daha da iyi yerler görücez.”

IF Parla Esports bünyesinde görev almaya 8 Kasım 2022 tarihinde başlayan casteLL0, daha önce Futbolist Female ve Sangal Rebels gibi takımların formasını giymişti.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor