Connect with us

Overwatch

İkinci Overwatch Anniversary kostümü Masquerade Reaper duyuruldu

İkinci Overwatch Anniversary kostümü Masquerade Reaper duyuruldu

masquerade reaper

Overwatch Anniversary etkinliği için paylaşılan ikinci kostüm, Little Red Ashe’in ardından yine kırmızılar içindeki Masquerade Reaper oldu.

2020 Overwatch Anniversary için oyunculara sunulan ikinci skin, suikastçı karakter Reaper için duyurulan Masquerade Reaper oldu. Bundan önce duyurulan kostüm ise kurta dönüşmüş arkadaşı B.O.B ile birlikte Kırmızı Başlıklı Kız temalı Little Red Ashe olmuştu.

İlginizi Çekebilir: Kırmızı Başlıklı Ashe kostümü Overwatch Anniversary için duyuruldu

Tıpkı bir Veniceli gibi kıyafetlere bürünmüş olan Reaper’ın kafasındaki tüyler ve oldukça renkli kıyafeti oyuncuların dikkatini çekmiş durumda.

“Gölgelerin arasından.

Efsanevi Masquerade Reaper kostümüyle partide eğlencenin dibine vur.”

Kostümün geleceği daha önce Blizzard forumunda sızdırılmıştı fakat Masquerade temasının oyunun hikâyesiyle de derin bir bağlantısı var. 2017’de yayımlanan “Masquerade” adlı çizgi romanda Talon karakterleri (Reaper, Doomfist, Widowmaker) Maximillien’la anlaşma yapıp Venice’i yakıp yıkıyorlardı.

19 Mayıs – 9 Haziran arasında yapılacak olan etkinlik için duyurulan bu Reaper kostümünü loot box’lardan düşüremezseniz 3000 altın karşılığı oyun içi satın alabileceksiniz.

 

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overwatch