Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Imperial yeni kadrosunu açıkladı

Avrupa arenasında kurduğu iddialı takımlarla hafızalarımızda yer edinen organizasyon Imperial, bir süredir ara verdiği CS: GO arenasına dönme kararı aldı.

Geçtiğimiz kasım ayında kurulan ve turnuvalarda yer alan MANS NOT HOT takımı artık yeni bir organizasyon çatısı altında mücadelesine devam edecek. MANS NOT HOT takımı bildiğiniz üzere bir organizasyon değil tam aksine oyuncuların turnuvalarda yer almak amacıyla kurmuş olduğu karma bir takımdı. Sergiledikleri performans ile Imperial’in dikkatini çeken kadro, bundan sonra daha organize bir şekilde arenalarda yer alacak.

Organizasyon ilk kurulduğu zaman İngiltere merkezli bir kadroyla anlaşma sağlamış fakat arenalarda pek fazla yer almamıştı. Daha sonrasında E-Frag‘tan ayrılan bazı oyuncular ile birlikte Bulgar oyunculardan kurulu bir takım kuran organizasyon, güçlü bir kadroya sahip olmuştu. Kadro geçtiğimiz Eylül ayında Imperial çatısı altından çıktıklarını esporseverler ile paylaşmıştı. Eylül ayından beri arenalarda yer almayan organizasyonun dönüşü nasıl olacak merakla bekliyoruz.

Peki Imperial yeni kadrosunda kimleri barındırıyor?

• Asger “AcilioN” Larsen
• Jesper “TENZKI” Plougmann
• Nemanja “nexa” Isaković
• Rokas “EspiranTo” Milasauskas
• Žygimantas “nukkye” Chmieliauskas

• Neil “NeiL_M” Murphy (koç)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive