Connect with us

Espor

İncehesap Espor Turnuvası, PUBG Mobile ve 40.000₺ ödül havuzu ile geliyor!

İncehesap Espor Turnuvası’nda PUBG Mobile heyecanı devam ediyor.

İncehesap Espor Turnuvası, PUBG Mobile ve 40.000₺ ödül havuzu ile geliyor!

The Academys ve İncehesap iş birliği ile gerçekleştirilen İncehesap Espor Turnuvası, 6 aylık süre zarfında toplamda 300.000₺ değerinde ödülleri esporcular ve espor takımları ile buluşturacağını duyurmuştu. İlk olarak PUBG turnuvası ve hemen ardından PUBG Mobile turnuvası ile izleyici karşısına çıkan İncehesap, turnuvanın üçüncü ayağında da PUBG Mobile oyuncuları ile buluşmaya devam ediyor.

Çok sayıda çekiliş, ekipman hediyeleri ve sürprizlerin yer aldığı serüvende Şubat ayı için 40.000 TL değerinde ödül havuzu ile PUBG Mobile turnuvasını duyuran İncehesap, bununla birlikte 6 aylık serüvenin üçüncü adımını attı. PUBG Mobile oyuncularını İncehesap adasında yeniden buluşturacak olan ve 40.000 TL değerinde ödül havuzu için sürecek mücadele için, 11 Şubat tarihine kadar kayıtlar devam edecek. Kayıtların ardından, grup elemeleri 13 Şubat tarihinde başlayacak ve dev mücadeleler için Erangel semalarında ilk uçak havalanacak!

İncehesap Espor Turnuvası kapsamında izleyicilere de ödüller var

PUBG Mobile oyuncularını büyük bir ödül havuzu ile karşılayan İncehesap, izleyicilere de ödül verecek. 40.000 TL değerinde ödül havuzunun yanı sıra, turnuvanın final canlı yayınında da izleyicilere 11.000 TL değerinde sürpriz ödüller yer alıyor. Bu ödüllerden birinin sahibi olmak için, 18 Şubat tarihinde nimo.tv/incehesap adresindeki canlı yayında PUBG Mobile heyecanının nabzını tutmak yeterli!

İncehesap Espor Turnuvası PUBG Mobile mücadelesine dahil olmak ve Şubat ayında toplamda 40.000 TL değerindeki turnuva ödülleri veya 11.000 TL değerindeki çekiliş ödüllerinden birinin sahibi olmak için tek yapmanız gereken turnuvaya kaydınızı oluşturmak ve final canlı yayınında yer almak!


İlginizi Çekebilir:

T1 Faker: ”Kariyerimden daha uzun süre oynayacak profesyoneller elbet olacaktır.”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor