Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Intel Monsters Reloaded CS:GO turnuvasında final zamanı!

Intel Monsters Reloaded CS:GO turnuvasında finalin ismi: Orgless5 vs RealWinnerCompany

Intel Monsters Reloaded CS:GO turnuvasında açık eleme kayıtları devam ediyor

Intel ve Monster Notebook işbirliğinde düzenlenen Intel Monsters Reloaded CS:GO turnuvasında final zamanı geldi çattı! 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde iki farklı grupta gerçekleştirilen Play-Off karşılaşmalarının ardından rakiplerini mağlup etmeyi başarabilen 4 takım, Güz Dönemi Play-Off Finallerine katılmaya hak kaznmıştı.

Başarılı oyunları sayesinde dört takımdan biri olan Brosskiez, Millennium Agency Esport, Orgless5 ve RealWinnerCompany ekipleri finallere yükselme hakkı kazanabilen dört takım olarak, dün yani 2 Ekim Cumartesi günü yarı finallerde mücadele etti.

twitch.tv/monsternotebook kanalı üzerinden Berke “Vlad” Kantürk ve Özgür “Root” Alagül tarafından espor severlere aktarılan Intel Monsters Reloaded CS:GO turnuvası Güz Dönemi Play-Off yarı finallerinde Orgless5 Brosskiez’i, RealWinnerCompany ise Millenium Agency Esport’u 2-0’lık bir skor ile mağlup ederek finale ulaşamayı başaran takımlar arasında yer aldı.

Ödül havuzunda 120 bin lira ve Monster Notebook ürünlerinin yer aldığı turnuvanın finali ve üçüncülük karşılaşması ise 3 Ekim Pazar günü oynanacak ve yine twitch.tv/monsternotebook kanalı üzerinden saat 18:00’da Berke “Vlad” Kantürk ve Özgür “Root” Alagül tarafından sunulacak.


İlginizi Çekebilir:

Valve, The International 10 için bilet satışlarını iptal etti!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive