Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi’nde ilk finalist bugün belli oluyor

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi finallerinin ikinci günü Twitch.tv/monsternotebook adresinde başlıyor!

Intel Monsters Reloaded CS:GO turnuvasında açık eleme kayıtları devam ediyor

120 bin liralık büyük bir ödül havuzuna sahip olan Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi finalleri 26 Kasım Cuma günü start almıştı. Cuma günü oynanan 2 çeyrek final karşılaşmalarının ardından alt ve üst gruplar oluşmaya başladı.

Üç maçlık seriler üzerinden oynanan karşılaşmaların ilkinde Brosskiez ekibi ile Orgless5 ekibi güçlerini paylaştı. Seride rakibi üzerinde üstünlük kuran Orgless5 ekibi 2-0’lık bir skor ile üst grup yarı finallerine giden ilk takım oldu.

Günün ikinci karşılaşmasında ise lig aşamasını lider bitiren No Respect ekibi ile SHN Espor karşılaştı. Lider takım rakibi karşısında ilk karşılaşmayı kazanarak seride öne geçse de, SHN Espor geriden gelerek durumu eşitledi. Serinin üçüncü ve karar karşılaşmasında No Respect, üst grupta mücadele edecek bir diğer takım oldu.

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi’nde finalin adı belli oluyor

27 Kasım Cumartesi günün oynanacak olan 3 farklı karşılaşma ile birlikte finale çıkan iki takım belli olacak. Günün ilk karşılaşmasında ilk gün rakiplerine mağlup olmuş olan Brosskiez ve SHN Espor takımları mücadele edecek.

Alt grup karşılaşmasının ardından ise oynanacak olan üst grup karşılaşması ile birlikte Orgless5 veya No Respect ekiplerinden biri finallere biri ise alt grup mücadelesine dahil olacak.

Saat 15:00’da başlayan olan takımların mücadelesi, Monster Notebook Twitch ve Youtube kanalı üzerinden Berke “Vlad” Kantürk ve Özgür “Root” Alagül’ün sunumları ile birlikte canlı olarak yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir:

Dignitas pita’yı yeni takım koçu olarak CS:GO kadrosuna dahil etti!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive