Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi şampiyonu bugün belli olacak!

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi’nde büyük finalin adı: No Respect vs SHN Espor

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi'nde 3. Hafta başladı

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi büyük finallerinde son gün geldi çattı. 26 ve 27 Kasım günleri oynanan üst ve alt grup karşılaşmalarının ardından, Orgless5 ekibini mağlup etmeyi başaran No Respect ekibi ilk finalist takım olurken, SHN Espor alt grup karşılaşmalarında Brosskiez’i eleyerek finale bir adım daha yaklaşmıştı.

Büyük finallerde son gün ise Orgless5 ve SHN Espor’un alt grup karşılaşmaları ile başladı. Saat 15:00’da start alan karşılaşmada takımlar, büyük final bileti için tüm kozlarını CS:GO’da paylaştı.

İlk harita olarak seçilen Inferno’daki mücadelesinde galibiyete ulaşan Orgless5 ekibi, üç maçlık serinin ikinci haritası olan Overpass’te de rakibi karşısında mağlup oldu ve SHN Espor seride durumu 1-1’e getirdi.

Üçüncü harita olan Vertigo’da heyecan doruk noktasındaydı. SHN Espor, serinin son maçında rakibinden üstün bir oyun sergileyerek Orgless5 ekibini mağlup etti ve geriden gelerek alt grup finallerinden büyük finale adını yazdıran isim olmayı başardı.

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi finalinin adı: No Respect – SHN Espor

Lig aşamasında rakipleri ile arasındaki farkı açarak finallere birinci olarak giren ve final aşamasında da üst grupta aldığı galibiyetler ile direkt olarak büyük finale adını yazdıran No Respect ekibi ile lig aşamasını dördüncü sıradan bitiren ve final aşamasında alt grupta mücadele eden SHN Espor büyük finalde karşı karşıya gelecek.

twitch.tv/monsternotebook adresinde Berke “Vlad” Kantürk ve Özgür “Root” Alagül tarafından esporseverlere aktarılacak olan büyük final serisine üst gruptan geldiği için No Respect takımı 1-0 önde başlayacak.


İlginizi Çekebilir:

Eternal Fire Funspark ULTI Avrupa sezon 4’te ECSTATIC ekibi ile mücadele edecek!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive