Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi şampiyonu No Respect oldu!

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi’nde şampiyonluğa No Respect ekibi ulaştı!

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi şampiyonu No Respect oldu!

2021 yılının temmuz ayında açık elemeler ile başlayan Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi serüveni 28 Kasım Pazar günü oynanan büyük final karşılaşması ile birlikte sona erdi. Büyük finaldeki beş maçlık seride No Respect ve SHN Espor ekipleri güçlerini paylaştı.

Final sürecinde hiç mağlup olmayarak üst grup üzerinde yoluna devam ettiği için No Respect ekibi, beş maçlık final serisinde 1-0 önde başladı. Serinin ilk haritası Overpass’te SHN Espor hızlı bir başlangıç yaptı. Sonradan açılan No Respect ekibi, iyi bir oyun ile 16-13’lük bir skor ile seride durumu 2-0’a getirdi.

No Respect ekibi tarafından seçilen Ancient haritasındaki karşılaşma, günün ve turnuvanın son karşılaşması oldu. Overpass haritasında arkasına aldığı rüzgarı Ancient’ta da bırakmayan No Respect, maçın ilk 6 round’unu kazandı. 6.round’un ardından ise rüzgar tersine döndü ve SHN Espor ekibi arka arkaya aldığı round’lar ile durumu eşitledi ve ardından öne geçmeyi başardı. Skor avantajını koruyamayan SHN Espor, 16-11’lik bir skor ile mağlup oldu.

No Respect büyük final serisinde oynanan iki karşılaşmada galip gelerek ve üst grup avantajını kullanarak beş maçlık seride 3 maç kazandı ve Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi şampiyonu unvanı ile birlikte 120 bin liralık ödül havuzundan aslan payını aldı.

No Respect ekibinden colorzz:V serinin en değerli oyuncusu olarak seçilmesi ile birlikte takım olarak kazandıkları ödül haricinde Monster Notebook’tan Tulpar T7 model oyuncu bilgisayarını kazanan isim oldu.

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi final sıralaması

  1. No Respect
  2. SHN Espor
  3. Orgless5
  4. Brosskiez

İlginizi Çekebilir:

Eternal Fire Funspark ULTI Avrupa sezon 4’e istediği gibi başlayamadı.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive