Connect with us

Oyun

IO Interactive, yeni James Bond oyununu tanıttı: Project 007

James Bond temalı oyun Project 007 duyuruldu!

project 007

Bugün paylaşılan bir teaser videosuyla Hitman’in geliştiricisi tarafından geliştirilen ve yayımlanan yeni James Bond oyunu Project 007 tanıtıldı.

Hitman serisinin geliştiricisi IO Interactive, paylaştığı kısa videoyla yeni projesini oyunculara sundu. Oyuncuların umutları boşa çıkmadı ve IO Interactive’in yeni oyunu, James Bond temalı Project 007 oldu. Paylaşılan estetik teaser videosunda bir mermi tabancaya yükleniyor, ikonik James Bond müziği duyuluyor, ardından namlunun ucundan ışığı görüyoruz ve bir silah sesi geliyor. James Bond temalı yeni IOI oyununun logosu böylece oyunculara ilk defa gösterilmiş oluyor.

Playstation 5 Türkiye çıkışı resmi olarak gerçekleşti!

Project 007 duyuru videosu

Paylaşılan videoda oyun hakkında fazla detay bulunmaması oyuncuları üzse de birçok kişinin yeni James Bond oyununa dair beklentileri oldukça yüksek. IOI’nin önceki eserlerine bakılacak olursa bu tarzda bir oyunda da başarılı olmaları işten bile değil. Aşağıdan oyunun teaser videosunu izleyebilirsiniz.

Hitman serisini geliştiren IO Interactive, James Bond temalı oyun için hem geliştiriciliği hem de yayımcılığı üstlenecek. Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi verilmiş değil.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun