Connect with us

Espor

İrfan “Armut” Tükek, tekrardan Papara SuperMassive forması giyecek

Armut, Türkiye’ye Papara SuperMassive ile dönüyor!

İrfan "Armut" Tükek, tekrardan Papara SuperMassive forması giyecek

Espor kariyerine ülkemizde başlayan ve kariyerinde yaşadığı yükseliş ile birlikte MAD Lions ve Dignitas gibi takımların formasını giyen İrfan “Armut” Tükek, son duyurulara göre Papara SuperMassive ile birlikte tekrardan ülkemize dönüyor.

Espor severleri heyecanlandıran duyuru 10 Mayıs Çarşamba gününün akşam saatlerinde SuperMassive’in sosyal medya hesapları üzerinden yapıldı. Yayınlanan 1 dakikalık video ile Tükek’in transferi duyurulurken, bu paylaşımı alıntılayan sevilen oyuncu, konuyu mizahi bir yönden ele alıp “Armut dalda sallanır, sallandıkça ballanır.” dedi.

Armut 1.5 yıl boyunca Papara SuperMassive ekibinde

12 Aralık 2019 ile 16 Kasım 2020 yılları arasında (eski adı ile) SuperMassive Esports forması giyen oyuncu, göre Papara SuperMassive ile 1.5 yıllık sözleşmeye imza attı. Belirtilene göre oyuncu, 2024 yılında da takım bünyesinde mücadele edecek.

Oyuncunun takıma transferi resmi paylaşımda “2 Avrupa şampiyonluğu, 4 kere Worlds katılımı ve 1 MSI katılımıyla Türkiye’nin en başarılı oyuncularından İrfan “Armut” Tükek, takımımızın üst koridor rolünü üstlenecek.” sözleri ile duyurulurken, takımın içerik yöneticisi Christopher Leo Willekens ise yayınlanan video hakkındaki düşüncelerini şu ifadeler ile paylaştı:

“Armut’un videoları için devasa bir emek harcandı. Yaklaşık 15 kişinin katkısı var bu videolarda. Zeitnot’ta daha kısa videolar denemiştik burada bir hikaye örgüsü oluşturup onu denedik, henüz yolun başındayız çok daha iyi olacağız. Son olarak, üzerimdeki tişörte dikkat.”


İlginizi Çekebilir: 

League of Legends vcruntime140_1.dll hatası çözümü nasıl yapılır?

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

VALORANT VAN 9003 hatası nedir? Nasıl çözülür?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor