Connect with us

Twitch

Jahrein: “Karakoldan aradılar. Yine ifadeye çağırıldım”

Jahrein: “Beni asla korkutamazsınız.”

Jahrein: "Karakoldan aradılar. Yine ifadeye çağırıldım"

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile gerçekleştirdiği Twitch yayını nedeniyle gündeme gelen Jahrein, 25 Mayıs Salı günü Twitter hesabı üzerinden oldukça ciddi bir açıklamada bulundu.

En fazla tanınan Twitch yayıncılarından biri olan Ahmet “Jahrein” Sonuç, attığı Tweet’te kendisini karakoldan aradıklarını ve ifadeye çağrıldığını belirtirken, hangi şubeden arandığını bilmediğini dile getirdi.

Tweet serisinin devamında ” ‘Senle kim uğraşır dombik’ diyen bi tayfa vardı. Arkadaşlar pek dillendirmiyorum ama benim meydan laurus gibi dosyam var. İçinde bu olaylarla alakası olmayan eşimin twitlerini bile dosyalamışlar. Kendinizi çok da şey zannetmeyin yani. Sizi okudukça gülüyorum steril kankalarım.” diyen yayıncı, sosyal medya üzerinden kendisine küfür eden  16 kişiden şikayetçi olduğunu, 200 kişiyi daha şikayet edeceğinden bahsetti.

Konu ile alakalı atılan son Tweet’te ise Jahrein düşüncelerini “Beni asla korkutamazsınız. Burada yazılı not olsun diye atıyorum bu twiti. Siz de asla konuşmaktan korkmayın. Ben bu hayatı yeterince yaşadım. Elinizden geleni ardınıza koymayın.” sözleri ile ifade etti ve ekledi: “Mentalim hiç bu kadar sağlam olmamıştı. Yine not kalsın: asla kendime zarar vermem, asla intihar etmem”

Sonuç’un attığı bu Tweet’lerin ardından pek çok yayıncı ve izleyici kendisine destek veren mesajlar yayınladı. Ayrıca olay Ekşi Sözlük’te de gündeme geldi.


İlginizi Çekebilir:

Rainbow Six oyuncusu Arif “Next1” Keskin Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch