Connect with us

Güncel

Elraenn: “Bu kadar canavarlaşıp çirkinleşmeyin”

Sevilen içerik üretici Tuğkan “Elraenn” Gönültaş erişim engeli kararı sonrası gelen tepkiler hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Elraenn: "Bu kadar canavarlaşıp çirkinleşmeyin"

Twitch ve Kick hakkında alınan erişim engelleri kararları sonrasında Kick, attığı adımlar ile platformun erişim engeli kararını kaldırtabilmişti. Erişim engeli devam eden Twitch’in popüler yayıncılarından Tuğkan “Elraenn” Gönültaş platformların yasaklanması sonrasında gelen tepkiler hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

“Çoluğuna çocuğuna bakan, ailesini veya kendini geçindiren yayıncılar var”

26 Şubat Pazartesi günü akşamı kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı Hikaye’de Gönültaş, canlı yayın platformlarının kapanmasının ardından “Ohh iyi olmuş, sürünün şimdi, hak ettiniz, öeehh vöeeeehh vs.” gibi yorumlara denk geldiğini dile getirip şöyle devam etti:

“Arkadaşlar bu bir iş kolu ve ne olursa olsun, emeğiyle, hakkıyla içerik üretmeye çalışan, çabalayıp tırmalayan yüzlerce yayıncı var. Çoluğuna çocuğuna bakan, ailesini veya kendini geçindiren yayıncılar var. Milletin yediği boklardan ya da sorunu bokun olduğu yerden çözmek yerine bahsini geçirdiğim tüm yayıncıların günahını almak veya yakışıksız cümleler kurmak nedir?”

Paylaşımının devamında insanlardan geçimlerini sağladıkları yerden ansızın uzaklaştırıldıklarının empatisini yapmalarını isteyen Elraenn, “Bu kadar canavarlaşıp çirkinleşmeyin. Tepkilerinizi genele zarar verecek şekilde değil, yasaklanmasına sebep olanlara verin.” dedi.

Elraenn Kick hakkında da konuştu

SEvilen Twitch yayıncısı Tuğkan “Elraenn” Gönültaş Kick’in erişim engelinin kaldırılması ve Twitch’inkinin devam etmesi hakkında ise şu ifadeleri kullandı:

“Kick açıldı hayırlı uğurlu olsun. Sıra Twitch’de. Ben de maillerle ve farklı iletişim kanallarıyla elimden geleni yapıyorum ama konudan haberdar olduklarını biliyoruz. Artık gerisi yetkililerinde. Kick’in hızlı çözümü ve konuyla doğrudan ilgilenmesi mutluluk verici. Hoşlanmaya başladım, özlediğimiz eylemler. Muck.”

Sizler bu açıklama hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel