Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sangal Counter Strike 2 takımının yeni koçu Jimmy “Jumpy” Berndtsson oldu

Sangal’ın yeni koçu Jimmy “Jumpy” Berndtsson oldu.

Sangal Counter Strike 2 takımının yeni koçu Jimmy "Jumpy" Berndtsson oldu

Son olarak A1 Gaming League Season 8’de mücadele ederken gördüğümüz Sangal Counter Strike 2 takımına yeni bir isim dahil oldu. Son duyurulara göre takımın yeni koçu Jimmy “Jumpy” Berndtsson oldu.

Takımın yeni üyesi 26 Şubat Pazartesi gününün akşam saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile duyuruldu. Belirtilene göre kariyerinde daha önce G2 Oya ve Fnatic gibi takımlar ile çalışmış 37 yaşındaki İsveçli koç Jumpy artık Sangal forması giyecek.

Takıma dahil olmasının ardından duygu ve düşüncelerini paylaşan Jumpy, “Sangal ile çalışma fırsatını elde etmek beni çok mutlu ediyor. Genç ve umut vadeden bir ekip ile birlikte çalışma şansına sahibim ve birlikte neler başarabileceğimiz konusunda çok heyecanlıyım.” dedi.

Sangal CEO’su Sönmez: “Zaman kaybetmeden eksik yanlarımızı tartıştık”

Sangal CEO’su Hamza Sönmez ise Jimmy “Jumpy” Berndtsson’ın takıma dahil olma süreci hakkında şöyle konuştu:

“Klesti’nin ayrılığı sonrası zaman kaybetmeden eksik yanlarımızı tartıştık ve gelişmek için neye ihtiyacımız olduğunu belirledik. Jumpy’nin tecrübesi ile genç oyuncularımızın gelişimine yardımcı olacağına, LNZ’nin omuzlarındaki yükü hafifleteceğine, pracc’ları daha verimli hale getireceğine ve potansiyelimizi ortaya çıkarabileceğine inanıyorum.”

Sangal CS2 Menajeri Robin “Srab” Borget ise “Jimmy ile çalışmaya başlamak gerçekten büyük bir keyif ve onur. O tecrübeli ve yetenekli biri ve hepimiz ondan çok şey öğreneceğiz. Bu yeni yolculuğu birlikte harika kılalım.” diye konuştu.

Sizlerin bu transfer hakkındaki düşünceleriniz neler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive