Connect with us

Güncel

Keep Games’in ilk oyunu Feudal Friends çıkış yaptı

Kurucuları arasında Efe Uygaç’ın da yer aldığı oyun şirketi Keep Games’in oyunu Feudal Friends satışa çıktı.

Keep Games'in ilk oyunu Feudal Friends çıkış yaptı

Kurucuları arasında sevilen içerik üretici Efe Uygaç’ın da yer aldığı oyun şirketi Keep Games’in bir süredir geliştirilme aşamasında olduğu bilinen ve pek çok oyuncu tarafından merakla beklenen oyunu Feudal Friends resmi olarak çıkış yaptı.

Feudal Friends çıkış tarihi 17 Temmuz Pazartesi olarak belirlenmişti

Geçtiğimiz hafta yapılan duyurular sonrasında 17 Temmuz Pazartesi gününün akşam saatlerinde beklenen oyun Steam üzerinden satışa açıldı. Normalde 59,90 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan Feudal Friends, çıkışına özel olarak %20 indirim ile birlikte 47,92 TL karşılığında satın alınabiliyor.

Steam üzerindeki ilk incelemeler sonrasında “Çoğunlukla Olumlu” etiketini alan oyunun konusu, şirket tarafından şöyle aktarılıyor:

“Kaotik bir kale içerisinde askerlerini üret, teçhizatlarını geliştir, savaş ve kazan! 1vs1 ve 4vs4 çevrim içi/çevrim dışı mod seçenekleri için ekibini kur! Rün seçimleriyle stratejini belirle ve karşı kuleyi yıkan ilk sen ol. Komutan olarak ekibine strateji oluştur, asker üretimini belirle ve savaş alanında destek ol! Demirci olarak silah, Zırh Ustası olarak zırh ve mühendis olarak kale geliştirmelerini yapmalı ve ekonominizi yönetmelisiniz.”

Keep Games'in ilk oyunu Feudal Friends çıkış yaptı

Efe Uygaç: “Patron çıldırdı!”

Feudal Friends çıkışının gerçekleştirmesinin ardından fiyatının uygunluğu hakkında bir Tweet atan Arda “Tropik” Bayram’ın Tweet’ini alıntılayan Keep Games kurucularından Efe Uygaç, “patron çıldırdı! önce kendi memleketimiz dedik… fiyatları indirdik… tüm dünyada öne çıkmamız için önce sizin desteğiniz çok önemli. satın alan dostlarım review yorumu atmayı unutmasınlar, bizim için çok önemli” dedi.

Sizler de buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Oyuna göz attıktan sonra düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

Yerli oyun stüdyosu Stratera Games oyunu Cardboard Town ile Çin pazarına açılıyor

Oyun sektörü maaşları sosyal medya üzerinde gündem oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel