Connect with us

Güncel

League of Legends Ruh Dövüşçüsü etkinliği tanıtıldı

League of Legends Ruh Dövüşçüsü etkinliği için bir tanıtım videosu yayınlandı.

League of Legends Ruh Dövüşçüsü etkinliği tanıtıldı

Geçtiğimiz günlerde ekibimizden Esra’nın da haberini hazırladığı, yeni oyun modu Arena ve Dövüş Gecesi ortak yayınları ile gündeme gelen League of Legends Ruh Dövüşçüsü etkinliği tanıtımı ile tekrardan gündemimizde.

18 Temmuz Salı gününün sabah saatlerinde League of Legends’in sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile birlikte Ruh Dövüşçüsü etkinlik tanıtımı yapıldı.

Yapılan paylaşımlarda belirtilene göre Ruh Dövüşçüsü etkinliği 20 Temmuz Perşembe günü başlıyor. Etkinlikte yeni kostümler, 2 kişilik 4 takımın yer aldığı Arena oyun modu, çeşitli eklentiler, misafir şampiyonlar ve daha fazla detay yer alacak.

League of Legends Ruh Dövüşçüsü etkinliği tanıtım videosu

Ayrıca tüm bunlara ek olarak Riot Games’in, 20 Temmuz ve 28 Ağustos 2023 tarihleri arasında alınan Ruh Dövüşçüsü Samira kostümünden elde edilen gelirin %20’sini ImpactAssets tarafından desteklenen, bağışçı tavsiyeli bir fon hesabı olan Riot Games Toplumsal Etki Fonu’na aktaracağı bilgisine de yer verildi.

Sizler bu etkinlik hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

League of Legends yeni oyun modu: Arena

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel