Connect with us

LoL

KMF 2018 Analizleri: Royal Bandits Esports

Playoff aşamasına katılan takımları incelediğimiz video serimizde bugünkü konuğumuz Royal Bandits!

Playoff aşamasına katılan takımları incelediğimiz video serimizde bugünkü konuğumuz Royal Bandits! Sezon öncesi hazırlıklarını Yükselme Ligi için yapan, hatta kadrosunu bile duyuran Royal Bandits ani bir değişiklik yaparak Şampiyonluk Ligi’ne yükselen OHM’nin slot’unu satın aldı ve adını Şampiyonluk Ligi’ne yazdırdı. Takımın kadrosunda, ligde yer aldığı süre boyunca gösterdiği performans ile genç yetenek olarak nitelendiren Broken Blade, alt koridorda ise ligimizin iki efsanesi olan HolyPhoenix ve Dumbledoge bir araya geldi. Bu 3 değerli oyuncunun ardından yanlarına iki Koreli transferi gerçekleştiren Royal Bandits, Kore’den tanıdığımız Cepted ve Malrang ile anlaştı.

Bu transferler ile ligin başlangıcında kağıt üstünde en güçlü takımlardan biri olan Royal Bandits, o gücü sahaya da yansıtıp lige hızlı başlamak isterken daha ilk maçta HWA duvarına çarptı. Şampiyonluk Ligi’nde karşılaştıkları ilk takım olan HWA’ya karşı skor bile alamadan maçı kaybeden Royal Bandits için espor takipçileri “balon” yorumlarında bulunsa da, bu söylemleri boşa çıkarmak için çok daha fazla hırslanan ekip, aynı haftada önce son şampiyon 1907 Fenerbahçe’yi, ardından da yeni imajıyla lige başlangıç yapan YouthCrew’i mağlup etti. Ligin en iddialı takımlarından biri olup aynı zamanda çok büyük bir potansiyele sahip olan Royal Bandits, sadece SuperMassive’e diş geçiremedi. Onun dışında ligde yer alan takımlara üstünlük kurmayı başaran ekip ligi 2. bitirmeyi garantiledi.

Ligi 2. bitirmeyi başaran ligin yeni ekibi, takım bazında tecrübesiz gibi gözükse de elinde Worlds, MSI ve AllStar gibi organizasyonlara gitmeyi başaran iki oyuncu, aynı zamanda Kore’de kendini kanıtlamış yetenekli iki Koreli bulunduruyor.

Biraz da oyuncuların performansından söz edelim! Takımın genç yeteneği Broken Blade bireysel yeteneklerinin yanına bu mevsim takım oyununu da ekledi. Böylelikle takımına beklenildiğinden çok daha fazla şey katıyor.

Ormanda görev alan Malrang ise lig başlangıcında biraz soru işaretleri yaratsa da sonradan açılarak kendini göstermeyi başardı. Gösterdiği performans ile birçok maçın MVP’si oldu.

Sıra geldi takımın yıldızı olan Cepted’a. Lige dahil olması çok ses getiren, Kore’deki oyunuyla genç bir yıldız olduğunu gösteren Cepted böylesine büyük bir transfer olunca oyuncudan çok büyük şeyler beklenmişti. Fakat Cepted diğer Koreli orta koridorlar gibi çok agresif bir oyun yapısıyla oynamıyor ve çok ön plana çıkmıyor. Görev adamı ismini verebileceğimiz Cepted takımı için çok sağlam bir temel oluşturdu. Takımın en büyük silahlarından biri olan oyuncu ligin en iyi 3 oyuncusundan biri olmak istediğini söylemişti ve bunu başarmak için playoff büyük bir şans diyebiliriz.

Alt koridor ikilisi ise espor severlerin çok yakından tanıdığı HolyPhoenix ve Dumbledoge. Lige çok motive başlayan ve Anka kuşu benzetmesi yapılan HolyPhoenix, lige ateş ederek geri döndü. K/D/A sıralamasında zirvede yer alan HolyPhoenix uluslararası sahneyi özlemiş gibi gözüküyor. Dumbledoge ise güzel performansını sürdürüyor. Meta sebebiyle onu efsane şampiyonlarıyla izleyemesek de profesyonel kimliğini ortaya çıkararak sevmediği şampiyonlarla bile takımına çok şey kattı.

Royal Bandits ekibi takım olarak çalışkanlığı ile de öne çıktı. Avrupa sunucusunda ilk 10’a 3 oyuncu ile girmeyi başaran Royal Bandits, çalışmalarının sonucunu playoff’da almak istiyor.

Royal Bandits incelememizin sonuna geldik. Playerbros olarak tüm takımlara olduğu gibi Royal Bandits’e de başarılar dileriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL