Connect with us

Espor

Kupa Papara espor turnuvası başlıyor!

Kupa Papara FIFA 21, PUBG ve PUBG Mobile turnuvaları ile geliyor.

Kupa Papara espor turnuvası başlıyor!

Espor severleri FIFA 21, PUBG (PC) ve PUBG Mobile ile yepyeni bir maceraya çıkaracak Kupa Papara’da, her ay gerçekleşecek turnuvalar serisinde birbirinden farklı oyunlar sahne alacak. Ödül havuzunun 80.000₺ olduğu turnuva serisinde, Türkiye’nin ilk ön ödemeli metal kartı Papara Metal Card’da Kupa Papara ile sahiplerini bulacak.

Kupa Papara turnuva serisinin ilk ayağı FIFA 21. Çok yakında lanse edilecek FIFA 22 sahalara çıkmadan önce, yılın son FIFA 21 turnuvasında ilk düdük 21 Eylül’de çalacak. Turnuvanın büyük finali ise 25 Eylül tarihinde canlı yayınlanacak. Toplam 4.000₺ ödül havuzuna sahip olan FIFA 21 turnuvasında yılın son şampiyonu belirlenecek!

Kupa Papara’nın Eylül ayındaki bir diğer turnuvası olan PUBG’de ise ödül havuzu 7.500₺! PUBG turnuvasında paraşütler ilk olarak 9 Eylül akşamında açılacak. Takımı ile hayatta kalma yeteneğine güvenenleri bir araya getirecek mücadelenin büyük finali 12 Eylül’de canlı olarak ekranlara gelecek.

Kupa Papara’da tabii ki mobil oyunculara da yer var! Eylül ayının kapanışı, 5000₺ ödül havuzlu PUBG Mobile turnuvası ile yapılacak. 23 Eylül tarihinde Kupa Papara için PUBG Mobile oyuncuları Erangel semalarındaki uçaktan atlamaya hazır olacak. Kupa Papara PUBG Mobile turnuvasının finali, 26 Eylül’de izleyiciler ile canlı yayında buluşacak!

Yıl sonuna kadar yeni turnuvalarla devam edecek Kupa Papara’nın büyük sürprizi ise oldukça özel! Sadece kısıtlı sayıda kullanıcının sahip olduğu “Papara Metal Card” turnuva sonrası çekiliş ile 10 kazananın kullanımına sunulacak. Turnuvaya katılan ve Papara hesabı olan herkesin katılabileceği çekilişin yanı sıra, FIFA 21, PUBG (PC) ve PUBG Mobile oyunlarının Eylül ayı şampiyonları da Türkiye’nin ilk ön ödemeli metal kartının sahibi olacak.

FIFA 21 ve PUBG ve PUBG Mobile ile aylar sürecek yolculuk başlıyor. Kupa Papara’da yerini almak için kayıt tarihlerini kaçırma. Son kayıt tarihleri PUBG için 8 Eylül, FIFA 21 için 19 Eylül ve PUBG Mobile için 21 Eylül!


İlginizi Çekebilir:

VFŞL 2021 Yaz Mevsimi izlenme sayıları belli oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor