Connect with us

Oyun

Kurtlar Vadisi oyunu Steam üzerindeki yerini aldı(!)

Bir açıktan yararlanan kişiler Kurtlar Vadisi oyunu için Steam sayfası açtı.

Kurtlar Vadisi oyunu Steam üzerindeki yerini aldı(!)

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki Steam kullanıcıları oldukça ilginç bir tablo ile karşı karşıya geldiler. Kurtlar Vadisi oyunu Steam üzerinde kanlı canlı olarak görüldü.

Kısa süreliğine Steam mağazası üzerinde bir oyun olarak görünen Kurtlar Vadisi, yarış oyunları kategorisi altında yer alıp, “Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 tarihinde Show TV’de “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla yayımlanmaya başlayan aksiyon, dram, istihbarat ve politik türündeki Türk televizyon dizisidir.” açıklaması ile birlikte listelendi.

Kurtlar Vadisi oyunu geliştiricisi olarak Valve göründü

Kurtlar Vadisi oyunu için oluşturulan sayfa haricinde şaşırtan ve dikkat çeken bir diğer nokta ise oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olarak Valve’ın görünmesiydi. Oyunun çıkış tarihi 5 Mayıs 2023 olarak girilse de, bu sayfa saatler içerisinde kapatıldı.

Steam üzerinde yaşanan bu olayın ardından geriye ise komik ekran görüntüleri ve böyle bir açığın nasıl var olabildiği oldu.

Buraya tıklayarak Internet Archive Wayback Machine üzerinden arşivlenen Kurtlar Vadisi oyunu Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sizler bu olay hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucularımız ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

Radiant Entertainment System seti hakkında her şey!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun