Connect with us

Espor

LCS 2020 Bahar Mevsimi Finali birazdan başlıyor!

Cloud9 ile FlyQuest arasında oynanacak LCS 2020 Bahar Mevsimi Finali birazdan başlıyor!

Cloud9 ile FlyQuest arasında oynanacak LCS 2020 Bahar Mevsimi Finali birazdan başlıyor!

Rüya gibi bir mevsim geçiren Cloud9’ın şampiyonluğa uzanmasına sadece bir adım kaldı. Normal mevsimi sadece 1 mağlubiyet ile tamamlayan C9, playofflarda ilk olarak 100 Thieves ile karşılaştı. Rakibini rahat bir 3-0 ile geçen ekip, ardından Evil Geniuses’u da 3-1 ile yendi. Baktığımızda takımın 2020 Bahar Mevsimi’nde sadece iki maç kaybettiğini görüyoruz.

Öte yandan FlyQuest’in ise çok daha zorlu bir playoff yarışı oldu. Takım öncelikle temsilcimiz Closer’ın da yer aldığı Golden Guardians’ı 3-0 ile yendi fakat TSM’i zorlu bir seri sonunda 3-2 mağlup etmeyi başardı. Son olarak Evil Geniuses ile karşılaşan FLY, rakibini 3-1 ile yenerek Final’e yükseldi.

FlyQuest’in bu mevsim lig aşaması maçlarını da sayarsak toplamda 35 maç oynadığını belirtelim. Günden güne artan performansı ile EG’yi adeta Vadi’den silen takımın Cloud9 karşısında nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Cloud9’ın ise şampiyonluk adına en büyük favori olduğunu eklemek gerekiyor. Takımın ormancısı Blaber, LCS 2020 Bahar Mevsimi MVP’si seçilmişti. Karşılaşmaları izlemek için:


İlginizi çekebilir:

LEC 2020 Bahar Mevsimi Şampiyonu G2 oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor