Connect with us

Espor

LCS 2022 Yaz Mevsimi 1. hafta maçları sonlandı

Temsilcimiz Luger’in ekibi CLG ilk haftayı kayıpsız geçti

LCS 2022 Yaz Mevsimi 1. hafta maçları sonlandı

LCS 2022 Yaz Mevsimi’nde temsilcimiz Luger’in ekibi Counter Logic Gaming ilk haftayı Team Liquid ile birlikte zirvede kapattı. Çıktığı ilk 3 maçtan da galibiyetle ayrılan CLG takımında Luger, gösterdiği nişancı performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Son şampiyon Evil Geniuses da haftayı namağluğ kapatan takımlardan biri oldu. Cloud9 ise beklentilerin tam tersine performans göstererek henüz galibiyetle tanışamadı.

LCS 2022 Yaz Mevsimi 1. hafta 3.gün sonuçları

  • 100 Thieves 1 — 0 Dignitas
  • FlyQuest 0 — 1 Evil Geniuses
  • Team Liquid 1 — 0 Cloud9
  • Counter Logic Gaming 1 — 0 Golden Guardians
  • TSM 1 — 0 Immortals

Geçtiğimiz iki günde CLG ve 100 Thieves’e mağlup olduktan sonra TSM ekibi normal sezondaki ilk galibiyetini Immortals’a karşı aldı. Temsilcimiz Blue’nun takımı Dignitas ise ilk üç maç itibarıyla henüz galibiyetle tanışamadı. Ara sezonda rol değişiklikleriyle gündeme gelen Cloud9 tarafında ise işler oldukça kötü gidiyor. Golden Guardians, Team Liquid ve Evil Geniuses karşısında direnç gösteremeden yenilen Clou9, hafta sonunda sıralamanın sonunda yer aldı.

CLG, TL, ve EG olmak üzere üç takım haftayı namağlup kapatırken dört takım 1G 2M ile beşinci sırayı paylaştı. Cloud9 ve Dignitas ise galibiyet alamayan iki takım olarak ligin dibine demir atmış durumda. LCS 2022 Yaz Mevsimi 1. hafta maçlarının tamamlanmasıyla birlikte oluşan puan durumu şu şekilde:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor