Connect with us

Güncel

League of Legends 11.19 yaması ile URF geliyor!

11. 19 Yaması oyuncuların favori modunu geri getirecek.

League of Legends’ın bir sonraki yaması, URF olarak bilinen oyuncuların favori modunu geri getirecek. URF, oyuncuların en sevdikleri şampiyonları daha düşük yetenek bekleme süreleri, fazladan baskın şampiyonlar, aşırı büyü spam’ı ve aşırı güçlü çeşitli yeteneklerin etkisi oldukça fazla oluyor.

Oyuncuların URF’de sıklıkla karşılaştığı birincil sorun, bazen bir takımın tüm güçlü şampiyonlara sahip olması. Öte yandan, karşı takım çok sinir bozucu olaylara yol açan zayıf şampiyonlar alabilir. Oyuncular, All Random URF’dan ve oyunun onları sevmedikleri şeyleri oynamaya zorlamasının eğlenceli olmadığından çok şikayet ettiler.

11. 19 Yaması İle Klasik URF Geliyor!

Riot geliştiricisi Reina Sweet oyuncuların League of Legends içinde istedikleri şampiyonları seçecekleri Klasik URF modunu getireceklerini duyurdu. Yakın tarihli bir tweet’te Reina Sweet, ekibin, yayınlanmadan önce modlara belirli geri bildirimleri uygulaması gereken yönlerden bahsetti. Oyuncular tarafından sağlanan çeşitli geri dönüşleri dinlediler ve URF’un yayınlanmaya hazır olduğuna karar verdiler.

Şu anda URF, PBE’de mevcut ve oyuncular oyun modundan oldukça keyif alıyor gözüküyor. League of Legends’daki bir sonraki yama URF ve Vex ile gelecek ve 23 Eylül’de çıkacak. Bu aynı zamanda 5 Ekim’de başlayacak olan Worlds 2021 yamasının ikinci kısmı olacak.


İlginizi Çekebilir:

Bjergsen önümüzdeki sezon profesyonel oyunculuğa geri dönmek istiyor

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel