Connect with us

Güncel

Insomniac, Spider-Man 2 ve Wolverine ile PlayStation’da ortak bir evren mi kuruyor?

Insomniac neler planlıyor?

Perşembe günkü PlayStation Showcase sırasında Insomniac iki yeni Marvel oyununu tanıttı. Önceki iki Spider-Man oyununun devamı niteliğindeki Marvel’s Spider-Man 2 ve ikonik adamantium pençeli mutanta dayanan yeni bir oyun Marvel’s Wolverine sunumda duyuruldu.

Insomniac, PlayStation çatısı altındaki en dikkat çekici stüdyolardan biridir. Ratchet & Clank’tan Spider-Man’e kadar stüdyo, PlayStation konsollarına şimdiye kadar harika video oyunları sundu.

Spider-Man Miles Morales’in Kasım 2020’de ve Ratchet & Clank: Rift Apart’ın Haziran 2021’de arka arkaya yayınlanmasından sonra, birçok kişi stüdyonun PlayStation Showcase için ara vereceğini düşündü . Ancak Insomniac, yaklaşan bir değil iki oyun duyurusu ile herkesi şaşırttı.

Iron Man’in piyasaya sürülmesi ve Marvel Sinematik Evreninin başlamasıyla birlikte, daha büyük bir ortak evren yaratmak için birçok girişimde bulunuldu. Her karakterin kendi ayrı hikayesi vardır, ancak yalnızca farklı stüdyo ihtiyaçları ortaya çıktığında birleşirler. Bu, karakterlerin ödünç alındığı çizgi romanlardaki hikaye akışını oldukça andırıyor.

Insomniac Games Stüdyo İlişkileri Başkanı Ryan Schneider, Spider-Man 2 ve Wolverine hakkındaki PlayStation blog yazısında şunları söyledi:

“Örümcek Adam ve şimdi Wolverine ile yeni, orijinal bir evren inşa edebilmek, Insomniac Games’teki çoğumuz için büyük bir onur. Bize bu oyunları geliştirme fırsatı veren Sony Interactive Entertainment ailemize çok teşekkür ederiz, Marvel Bu kadar çok insan için çok şey ifade eden karakterlerle bize güvendikleri için ve tabii ki hayranlarımız bize inanmaya devam ettikleri için.”

Spider-Man ve Wolverine henüz ortak bir noktada kesişmiyor gibi görünse de Spider-Man 2 fragmanı Peter Parker ve Miles Morales’in yer aldığı bir iş birliğine işaret ediyor.


İlginizi Çekebilir:

Epic Games vs Apple davasında nihai karar belli oldu

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel