Connect with us

Call of Duty

CoD: Mobile’ın Undead Siege modu 8. sezonda kullanılamayacak!

Oyunun sekizinci sezonu Eylül ayının sonuna doğru başlayacak.

Topluluk tarafından aylarca süren taleplerin ardından Activision, altıncı sezonda Call of Duty: Mobile için yeni bir zombi modu yayınlamıştı. Undead Siege modu, oyuncuların bir mobil üssü zombi ordularına karşı savunmak zorunda olduğu, battle royale haritası İzole’de gerçekleşiyor.

Çok sayıda oyuncunun Undead Siege’den zevk almasıyla Activision, bu modu oyunun devam eden yedinci sezonuna kadar uzattı. Modun sekizinci sezonda oyundan ayrılacağını ancak dokuzuncu sezonda geri döneceği açıklandı. Oyunun sekizinci sezonu Eylül ayının sonuna doğru başlayacak.

CoD: Mobile’da sezonlar yaklaşık bir ay sürdüğü için , oyuncuların Zombies modunun keyfini tekrar çıkarmak için en az Ekim ayının sonlarına kadar beklemeleri gerekecek. Activision, modun dokuzuncu sezonda “daha fazlası” ile geri döneceğini ve birkaç güncellemenin yapılacağını belirtti.

Undead Siege modunun temelinde oyuncuların beş gün ve beş gece gece hayatta kalması gerekiyor. Gün boyunca, zombiler dağılmış ve sayıca çok az olduğunda, oyuncular malzeme ve kaynaklar için haritayı keşfe çıkabilirdi.


İlginizi Çekebilir:

DreamHack Atlanta, COVID nedeniyle ertelendi!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty