Connect with us

LoL

League of Legends yeni kostüm setini duyurdu: Arş Hükümdarı

League of Legends’ın yeni kostüm seti Arş Hükümdarı 3 Kasım’da vadiye geliyor!

League of Legends yeni kostüm setini duyurdu: Arş Hükümdarı
Twitter: LoLTurkiye

Sürekli olarak yeni bir içerik ile oyuncularının karşısına çıkan Riot Games’in efsanevi oyunu League of Legends, bugün yani 17 Ekim tarihinde yeni bir açıklama ve içerik ile oyuncularını selamladı. Resmi Twitter hesabı üzerinden yaptıkları duyuruda League of Legends tarafı, yeni gelecek kostüm setini, hangi şampiyonlara geleceğini ve ne zaman geleceğini oyuncu topluluğu ile resmen paylaştı. İşte yeni setin duyurulduğu paylaşım:

https://twitter.com/LoLTurkiye/status/1582008533377323010

League of Legends yeni kostüm seti: Arş Hükümdarı

Yapılan duyuru ile birlikte yeni gelecek olan bu kostümlerin oynanış videosu da paylaşıldı. Oyun içinden gösterilen bu oynanış kesitlerinden anlaşıldığı üzere oyuncuları gerçekten renkli bir oynayış tecrübesi bekliyor. Bu kostümlere sahip olacak Pyke, Jax, Vex, Zac, Zed, Jhin, Lux ve K’Sante ile oyuncular 3 Kasım’da vadide mücadele edebilecek. Ayrıca oyuna yeni eklenerek vadiye inecek bir diğer yeni içerik ise, bu kostüm setinde bir parçası bulunan K’Sante olacak.

Sizce K’Sante vadide nasıl bir performans gösterecek? Yeni gelecek bu kostüm setinde en çok hoşunuza giden kostüm hangisi oldu? Değerli düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Crosshair renk kodları tam liste! VALORANT renk kodları nasıl bulunur?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL