Connect with us

Güncel

League of Legends yıkım ile ilgili bulmaca artık resmi Lig web sitesinde mevcut

Hangi sırları öğreneceğiz?

League of Legends resmi web sitesi, Viego’nun Runeterra’nın en ünlü karakterleri ve konumları üzerinde hüküm etkisini sergileyen, bir yıl boyunca süren Harabe‘nin izlerini içeren bir bulmacayı içerecek şekilde güncellendi. Runeterra’nın Harabe ile olan savaşının bir sonraki bölümü, garip bir bulmacanın ardında kilitlenmiş gibi görünüyor.

Bu, 11.14 Yamasının çıkış tarihi olan 8 Temmuz’da başlayacak bir Ruination etkinliğinin teaser’ına bağlanıyor ve daha önce duyurulmamış nöbetçi şampiyona dair ipuçları veriyor. Bu noktada, bulmacanın tam olarak neye yol açabileceği ve hangi sırları içerebileceği belirsiz durumda.

Bu nedenle, tüm League of Legends topluluğu genelinde ortak bir çaba, Riot’un bir ARG’deki ilk girişimini kırmak için hayati önem taşıyacak.

ARG’ler veya alternatif gerçeklik oyunları, kodlama mekaniğinin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini, araştırılmasını ve çözülmesi için sabır gerektiren internet bulmacalarıdır.

Normal ARG’ler genellikle katılımcıları uzun süreler boyunca bilgi aramaya gönderselerde, geliştiriciler tarafından oyunları için oluşturulan ARG’ler genellikle oyuncuları oyunun ilmi hakkında benzersiz bir şekilde daha fazla keşfetmeye yönlendirir.

Yapbozun bir parçası keşfedildiğinde, normalde katılanların ortak çabasıyla, ilerleme genellikle paylaşılır, böylece diğerleri yapbozu tamamlamaya yardımcı olabilir ya da daha fazla şaşkına dönebilir.

Bu ARG’nin Ruination etrafında toplandığı ve Demacia’nın Sis’e yenik düştüğünü gösteren teaser dikkate alındığında, bu bulmacanın, oyunu ele geçiren şey hakkında daha fazla şey öğrenmemize yardımcı olması muhtemel – hatta muhtemelen bizi yeni karakterler ve olaylarla tanıştırır.

Buna rağmen, yapbozun ne kadar karmaşık olduğunu veya sona ulaşmanın ne kadar süreceğini henüz bilmiyoruz.

Yıkımla ilgili bulmacaya göz atmak istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Vi, geçtiğimiz hafta sonu LCS’de son 6 sezonun toplamından daha fazla seçildi

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel