Connect with us

Espor

League of Legends Yuumi’ye yenileme getiriyor!

League of Legends Yuumi’ye yenileme getiriyor!

League of Legends Yuumi

Milyonlarca çevrimiçi oyuncuya sahip bilgisayar oyunu League of Legends Yuumi’ye yenileme getirdiğini resmi olarak onayladı.

Riot Games geliştiricileri konu ile alakalı olarak “2019’da çıkan Yuumi o gün bugündür en popüler ve en tartışmalı şampiyonlardan biri. Yuumi özel bir şampiyon çünkü hem yeni oyuncuların League of Legends’ı çabucak deneyimlemesini sağlıyor hem de onlara arkadaşlarıyla omuz omuza vererek oyunu öğrenme imkânı tanıyor. Ancak bu ilk hedeflerde başarılı olsa da aynı zamanda onca değişiklik ve güncellemeye rağmen tüm beceri düzeylerinde zorlayıcı denge sorunlarına sahip bir şampiyon.”  ifadelerini kullandı.

Geliştiricilere göre başlıca sorunlar şunlar:

  • Koridor aşamasında Yuumi’ye kaybeden rakip oyuncular onun ileri safhalarda güçlenme potansiyeli çok yüksek olduğu için oyunu kaybetmiş gibi hissediyor.
  • Yuumi’nin gücü bireysel başarısına bağlı olmadığından ve kendisi kolaylıkla takım arkadaşı değiştirebildiğinden onun koridorda geriye düşmesinin etkisiz olduğu düşünülüyor.
  • Tekli sırada koridorda Yuumi’nin yanında nişancı oynamak onun erken safhalardaki güçsüzlüğü ve çabucak başkalarına yapışma meyli yüzünden eğlenceli olmuyor.
  • Profesyonel düzeyde Yuumi güçlü çatışma başlatma ve savunma araçlarına sahip olmasına kıyasla rakiplerinin karşı oyun olanakları yetersiz kalıyor.
League of Legends Yuumi’ye yenileme getiriyor!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor