Connect with us

LoL

Lil Nas X’in LoL 2022 Dünya Şampiyonası için hazırladığı STAR WALKIN’ şarkısı çıktı!

LoL 2022 Dünya Şampiyonası için Lil Nas X tarafından hazırlanan STAR WALKIN şarkısı yayınlandı.

Lil Nas X'in LoL 2022 Dünya Şampiyonası için hazırladığı STAR WALKIN' şarkısı çıktı!

League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası için geri sayım tüm hızı ile devam ediyor. Karşılaşmaların 29 Eylül Perşembe günü start alacağı etkinlik için Lil Nas X tarafından özel olarak hazırlanan STAR WALKIN’ şarkısı yayınlandı.

22 Eylül Perşembe günü yayınlanan şarkıda üç buçuk dakikalık şarkıda söz ve müzik Montero Hill, Omer Fedi, Henry Walter ve Atia “Ink” Boggs’a aitken, Mix işlemi MixStar Studios’dan Serban Ghenea tarafından, Mastering işlemi ise Sterling Sound’dan Randy Merrill tarafından yapılmış.

Şarkı ile birlikte yayınlanan animasyon klibin ise The Line işbirliğiyle hazırlandığı belirtilirken, yönetmenliği Wesley Louis, yardımcı yönetmenliği ise Bjørn-Erik Aschim’in üstlendiği bilgisi paylaşıldı.

“Lil Nas X vizyonumuza dokundu ve onu bir sonraki seviyeye taşıdı”

Lolesports.com üzerinde yayınlanan bir blog yazısında Riot Games Espor Kreatif Bölümü Küresel Başkanı Carrie Dunn bu şarkı hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Dunn,  “Lil Nas X vizyonumuza dokundu ve onu bir sonraki seviyeye taşıdı.” sözleri ile başladığı açıklamasında şunları söyledi:

“STAR WALKIN’, profesyonellerimizin amansız rekabet gücünü mükemmel bir şekilde yakalıyor; o tarihteki yerinizi almak ve yıldızlara ulaşmak için yanan bir arzu. Her profesyonelin dünya finali yolculuğunun ve imrenilen Sihirdar Kupasını kaldırmanın özü budur. Worlds Marşı yüksek beklentilerle geliyor. Profesyonellerimize ilham vermesi, hayranlarımızı heyecanlandırması ve nihai rekabetçi hesaplaşma için binlerce canlı stadyum seyircisi ve milyonlarca yayın izleyicisini hazırlaması gerekiyor. Ve güvenle söyleyebilirim ki STAR WALKIN’ tam da bunu yaptı.”

Lil Nas X’in LoL 2022 Dünya Şampiyonası şarkısı STAR WALKIN


İlginizi Çekebilir:

League of Legends: Wild Rift 2022 Güç Patlaması etkinliğinin yol haritasını paylaştı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL