Connect with us

LoL

LoL 2022 Dünya Şampiyonası kim alır ödülleri ile dikkatleri üzerine çekti!

LoL 2022 Dünya Şampiyonası kim alır ödülleri ile tüm dikkatleri üzerine çekti!

LoL 2022 Dünya Şampiyonası kim alır

Riot Games’in milyonlarca oyuncuya sahip online oyunu LoL 2022 Dünya Şampiyonası kim alır ödülleri ile tüm oyuncuların dikkatleri üzerine çekti. Riot Games yaptığı açıklama ile bu senenin Dünya Şampiyonası’nı izleyen tüm oyunculara birbirinden değerli ödüller vermeye hazırlanıyor!

LoL 2022 Dünya Şampiyonası kim alır nasıl oynanır?

Lütfen 2022 Dünya Şampiyonası Kim Alır’ın Küba, İran, Kuzey Kore, Kırım, Donetsk Halk Cumhuriyeti (“DNR”), Luhansk Halk Cumhuriyeti (“LNR”), Sudan, Venezuela, Suriye, Çin, Quebec, Tayvan, Filipinler, Hong Kong, Makao, Vietnam, Singapur, Tayland, Malezya, Endonezya, Myanmar ve bu teklifin geçersiz olduğu diğer tüm bölgeler haricinde her yerde oynanabileceğini; oynayabilmek ve ödül kazanabilmek için geçerli bir Riot Hesabı’yla sihirdar adının gerektiğini göz önünde bulundurun. Yerel düzenlemelerden ötürü ödüllerin bölgeden bölgeye değişiklik gösterebileceğini unutmayın.

KRİSTAL KÜRE 2022’DE DAHA DA BÜYÜYOR

Kristal Küre geri döndü ve her zamankinden daha büyük! Artık puan ve ödül kazanmanın yepyeni bir yolu var. Kristal Küre geçen yıl başarılı bir çıkış yapmıştı. Bu yılsa yaklaşan Dünya Şampiyonası’nın metasına daha da hâkim olmanızı gerektirecek. Beyninizi sağlam bir ek mesai bekliyor. Sistem şöyle işliyor:

  • 20 adet Dünya Şampiyonası tahmin sorusu şimdi cevaplanabilir! Yani 29 Eylül saat 23.15’te ön eleme aşamasıyla başlayacak Dünya Şampiyonası için tahminlerinizi bir hafta önceden yapabilirsiniz!
  • Süre sona ermeden tahminlerinizi kesinleştirdiğinizden emin olun çünkü bozuk para kaçırdığınız Kristal Küre tahminleri konusunda yardımcı olmayacak.
  • Dünya Şampiyonası Finali’nden sonra sonuçları kontrol edin ve performansınıza göre ödüller kazanın! Kristal Küre puan ve ödülleri geleneksel Kim Alır etkinliğinden ayrı olduğu için ödül kazanmanın farklı bir yoludur.
LoL 2022 Dünya Şampiyonası kim alır ödülleri ile dikkatleri üzerine çekti!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL