Connect with us

Espor

LoL Worlds 2022’de tespit edilen Bug, Orianna’yı oyun dışı bıraktı

Tespit edilen Bug, Orianna’yı oyun dışı bıraktı!

LoL Worlds 2022'de tespit edilen Bug, Orianna'yı oyun dışı bıraktı

LoL Worlds 2022’de grup aşamasında 16 takım, Knockout aşamasına kalmak için mücadelelerine devam ederken, LoL Esports yönetiminden gelecekte oynanacak karşılaşmaları direkt olarak etkileyecek yeni bir açıklama geldi.

10 Ekim Pazartesi gününün öğleden sonra saatlerinde LoL Esports resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre kısa süre önce bir Bug’ın fark edilmesinin ardından League of Legends şampiyonlarından Orianna, gelecek yeni bir duyuruya kadar Worlds 2022’deki şampiyon havuzundan çıkartıldı.

LoL Worlds 2022’de son durum

Takımların rakipleri ile kozlarını paylaştığı yılın en büyük League of Legends etkinliğinde grup aşaması devam ediyor. 7 Ekim Cuma günü başlayan grup aşamasında 11 Ekim itibari ile oynanan 3 karşılaşmanın ardından A grubunda liderliği 2 galibiyet 1 mağlubiyet ile Edward Gaming ve Fnatic paylaşırken, geri kalan B, C ve D gruplarında sırasıyla JD Gaming, Rogue ve Royal Never Give Up 3-0’lık namağlup bir seriye sahipler.

League of Legends Worlds 2022 karşılaşmalarını Twitch ve YouTube haricinde lolesports.com üzerinden de takip edebilirsiniz.

[Güncelleme: 12.10.2022 – 12:28]

LoL Esports sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son açıklama ile birlikte Orianna’yı etkileyen Bug’ın çözüldüğü ile birlikte şampiyonun tekrardan Worlds 2022 havuzuna döndürüldüğü bilgisi paylaşıldı.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends 2023 sezon öncesi dönem güncellemeleri için detaylar paylaşıldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor