Connect with us

Espor

Red Bull Campus Clutch 2022 şehir elemeleri tarihleri belli oldu

Red Bull Campus Clutch 2022 tüm hızı ile devam ediyor.

Üniversiteler arası VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch geri dönüyor

Üniversite öğrencilerinin ülkesini ve okullarını temsil etmesine olanak sağlayan üniversiteler arası dünyanın en büyük global VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch 2022’nin heyecanının şehirlere taşındığını geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık.

Türkiye’deki çevrim içi elemelerinin 1 Eylül’de başlayıp 2 ay boyunca süreceği turnuvanın şehir elemelerinde 26 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında çevrim dışı olarak İzmir’de gerçekleştirilen ilk elemelerin ardından diğer şehir elemeleri, 17 Ekim’de Mersin’de, 18 Ekim’de Adana’da, 19 Ekim’de Hatay’da ve 20 Ekim’de Gaziantep’te gerçekleştirilecek.

Takım üyelerinin aynı üniversiteden olmak zorunda olmadığı turnuvada elemeleri başarılı bir şekilde geçen ve Türkiye’nin en iyisi olan takım global arenada ülkemizi temsil etme fırsatını elde edecek. Yapı Kredi Play partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Campus Clutch 2022 ile ilgili detaylı bilgi ve kayıtlar Red Bull’un web sayfası üzerinden alınıyor.

Üniversite öğrencilerine özel ilk VALORANT turnuvası

2020 yılında piyasaya girdikten sonra oyuncuların ilgi odağı olan VALORANT’ı, milyonlarca oyuncu oynuyor. Twitch üzerinden ‘Tek oyunun bir günde izlenme rekoru’nu 34 milyon izlenmeyle elde eden VALORANT, en çok oynanan oyun olma yolundaki tırmanışını da sürdürüyor.

Dünyanın en çok dikkat çeken ve yenilikçi VALORANT turnuvaları arasında yer alan Red Bull Campus Clutch 2022, üniversite öğrencilerini bir araya getiren ilk VALORANT turnuvası olma özelliğine sahip.

Red Bull Campus Clutch 2022 şehir elemeleri tarihleri

  • 17 Ekim – Mersin
  • 18 Ekim – Adana
  • 19 Ekim – Hatay
  • 20 Ekim – Gaziantep

İlginizi Çekebilir:

PMPL Türkiye 2022 Güz Sezonu şampiyonu S2G Esports!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor