Connect with us

Güncel

LoL’ün erken teslim oylamasında yapılacak değişiklikler çok yakında bizlerle

LoL’de artık çok daha erken pes edebileceksiniz.

LOL

En başından kazanılamaz gibi görünen bir LoL oyunundan ceza almadan başarılı bir şekilde ayrılmak yakında biraz daha kolay olabilir.

League’in Game Loop ekibinin yapımcısı Riot Auberaun, ekibin 24 Ocak’ta yayınlanması planlanan 13.2 Yaması’nda erken teslim olma işlevindeki değişiklikleri test edeceğini açıkladı. nşu anda geçerli olan beş kişinin oybirliği yerine yalnızca dört evet oyu gerektirecek, ancak değişiklik test aşamasında olduğu için bu yamadan sonra yeniden kalkabilir.

Önceden yalnızca oyun içinde 15 dakika geçtikten sonra başlayabilen erken teslim oylaması, bir takımın tüm üyelerinin evet oyu vermesinin ardından oyunu bitirip mağlubiyeti tescilliyordu. Aynı takımdaki tüm oyuncular oybirliğiyle evet oyu vermemişse, muhtemelen sadece dört evet oyu gereken 20 dakikalık sınırın geçmesini beklemek zorunda kalacaklardı.

Bir oyunun 20 dakikadan önce bitmesinin diğer tek yolu, bir oyuncunun uzun bir süre AFK kalması durumunda, normalde tam oyun başladığında başlatılabilen yeniden yapılanma oylamasıdır. Bu oylama çok daha hoşgörülüdür oyunda kalan oyuncuların yalnızca çoğunluğunun evet oyu vermesini gerektiriyor.

LoL’ün erken teslim olma sistemindeki bu değişiklikler, 24 Ocak’ta 13.2 Yaması’nın yayınlanmasıyla birlikte test edilmeye başlayacak, ancak yalnızca kör seçim ve normal seçimleri etkileyecek. Bu değişikliklerin gelecekte oyunun dereceli sıralarına eklenip eklenmeyeceği belli değil.


PUBG Mobile 2022 Dünya Şampiyonu temsilcimiz S2G Esports oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel