Connect with us

Espor

LongB ile Berentt atışması: “Hile hurda çevirdiğin halde birinci olamadın”

LongB ile Berentt atışması: “Hile hurda çevirdiğin halde birinci olamadın”

Bir süre önce win trade yaptığı gerekçesiyle ceza alan Berentt ile VF Şampiyonluk Ligi’nin tanınmış isimlerinden LongB arasındaki gerginlik sürüyor. İkili, Berentt’in takım arayışı içinde olduğunu söylemesiyle atışmaya başladı.

Henüz yeni sezon için ceza alıp almayacağı bilinmeyen Berentt, “Para ve antrenman saatleri konusunda anlaşırsam akademi takımlarında oynayabilirim” açıklaması yaparken, LongB bu açıklamaya cevap olarak “Seni kimse almaz zaten. TR’de birinci olmak isteyip win trade, hile hurda çevirdiği halde yine de olamadın. Seni oyuncu diye alan relegate olmuştur, bu sefer yok diye alıyordur” cevabını verdi.

LongB’nin bu yorumuna Berentt’in cevabı şöyle oldu: “Beşiktaş’ı batırdığın yetmemiş gibi ligde de her oyun 100 CS farkı diyerek seviyeni belli ettin. DP’de seni support’a geçirerek asıl ben seni relegate’den kurtardım. Teşekkür etmen gerekirken yaptığın terbiyesizlik.”

Ayrıca Berentt’in bu tweet’ini alıntılayan LongB, “Bir biradan sonra arkadaşını öpmeye çalışan, sabah uyanamayıp dersten kalan, sabah uyanınca geceyi unutan, kız çağırınca ‘oha, oğlum karşı cinsten mesaj geldi’ diye satan tatlı bir oyuncu istiyorsanız bu çocuk tam sizlik” diyerek Berentt’ten bahsetti. Berentt ise bu tweet’e “Birçok oyuncunun CV’si daha düzgün, galiba senin de” diyerek karşılık verdi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor