Connect with us

Espor

LPL 2022 Bahar Mevsimi Playoff’larına Covid-19 engeli

LPL 2022 Bahar Mevsimi Playoff fikstüründe yapılan değişiklik duyuruldu.

LPL 2022 Bahar Mevsimi Playoff'larına Covid-19 engeli

Çin’in profesyonel League of Legends ligi olan LPL 2022 Bahar Mevsimi için Playoff süreci 26 Mart Cumartesi günü başlamıştı. Oynanan üç karşılaşmanın ardından lig yönetiminden gelecek karşılaşmalar hakkında dikkat çeken bir duyuru yapıldı.

29 Mart Salı günü ligin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre lig yönetimi, mevcut Covid-19 durumu nedeniyle, oyuncuların, antrenörlerin, takım personelinin ve kendi personelinin sağlığını ve güvenliğini korumak için orijinal Playoff programını 8 Nisan ve sonrasına ertelemeye karar verdi.

Bu kapsamda 29, 30 ve 31 Mart günlerinde oynanacak karşılaşmaların ardından LPL 2022 Bahar Playoff’ları 8 günlük bir araya girmiş olacak. Ayrıca karşılaşmalar çevrimiçi olarak uzaktan oynanacak.

LPL 2022 Bahar Mevsimi finallerinin ne zaman olacağı ilerleyen zamanlarda açıklanacağı belirtilen açıklama şu ifadeler ile sonlandı:

“Spring Split Finallerinin zamanı daha sonra açıklanacak. Lütfen takip güncellemeleri için bizi izlemeye devam edin. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Herkesin güvende ve sağlıklı kalmasını diliyoruz.”

LPL 2022 Bahar Mevsimi Playoff takvimi

LPL 2022 Bahar Mevsimi Playoff'larına Covid-19 engeli


İlginizi Çekebilir:

LCS 2022 Bahar Mevsimi’nde playoff eşleşmeleri belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor