Connect with us

Espor

MAD Lions, Warner Music İspanya ile ortaklığını duyurdu!

İrfan “Armut” Tükek’in LoL kadrosunda yer aldığı İspanyol espor organizasyonu MAD Lions, Warner Music İspanya plak şirketi ile ortaklık duyurdu!

MAD Lions, Warner Music İspanya ile ortaklığını duyurdu!

Temsilcimiz İrfan “Armut” Tükek’in League of Legends kadrosunda yer aldığı İspanyol espor organizasyonu MAD Lions, Warner Music İspanya plak şirketi ile bir ortaklık duyurdu.

Açıklamaya göre, iki taraf ‘müzik, espor ve video oyunlarında oyunculara yenir deneyimler geliştirmek için iş birliği yapacak. Bu ortaklık, OverActive Media’nın son iki yılda güçlerini birleştirdiği ikinci plak şirketi oldu. Ocak 2020’de şirket, Universal Music Canada ile bir dizi orijinal anlaşma imzaladı.

Warner Music İspanya Sanatçı Hizmetleri ve Kurumsal İlişkiler Başkanı Sergio Méndez, anlaşma hakkında şu sözlere yer verdi: “Warner Music İspanya için MAD Lions’a katılmak , müziğin dinamik bir unsur olduğu ve müziğin dinamik bir unsur olduğu e-spor ve oyun alanına girişimiz anlamına geliyor. sanatçılarımız, oyuncularımız ve her iki dünyanın hayranları için bir katma değer olacaktır. Kusursuz bir espor kariyeri elde eden MAD Lions gibi profesyonel bir ekiple el ele yapmaktan mutluluk duyuyoruz.” 

MAD Lions ile güçlerini birleştirme, Warner Music İspanya’nın espor endüstrisine girişini işaret ediyor. Warner Music İspanya’nın en büyük espor organizasyonlarından biriyle güçlerini birleştirerek sektöre girmesi akıllıca bir hareket gibi görünüyor.


İlginizi Çekebilir:

Önde gelen VALORANT takımlarının kurucularından VCT’ye fikstür tepkisi!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor