Connect with us

Güncel

PUBG New State çıkış tarihi, ön kayıt detayları ve daha fazlası

Oyuncuları, PUBG New State’de neler bekliyor?

PUBG New State çıkış tarihi, ön kayıt detayları ve daha fazlası

Dünyanın dört bir yanındaki Battle Royale tutkunları, PUBG New State ismi verilen popüler oyunun çıkmasını heyecanla bekliyor. Oyunun alfa testi Haziran 2021’de Amerika Birleşik Devletleri’nde yapıldı ve oyuncular tarafından oldukça olumlu geri dönüşler aldı.

Battle Royale oyunu 2051’de geçiyor ve oyuncular Troi adlı yepyeni 8 km x 8 km’lik bir haritanın keyfini çıkarma şansına sahip olacaklar. Oyuncular ayrıca Troi haritası içinde gezinmek için tramvaylar, elektrikli arabalar gibi ultra modern araçlardan da yararlanabilecek. Ayrıca düşmanlarını yenmek için insansız hava araçları, konuşlandırılabilir kalkanlar vb. gibi havalı araçları da kullanabilecek.

PUBG New State, oyuncuların kitleri kullanarak 13 farklı silahı geliştirmeleri için yeni bir silah özelleştirme seçeneği sunacak. Oyun ayrıca Gaming Illumination teknolojisiyle güçlendirildiğinden mobil oyunculara harika grafikler sunacak.

PUBG New State için ön kayıt 25 Şubat 2021’de açıklandı ve Google Play Store’da hali hazırda devam ediyor. Son gelen bilgilere göre yeni Battle Royale oyunu 20 milyondan fazla ön kayıta sahip durumda.

IOS kullanıcıları ön kayıt için Ağustos 2021’de Apple App Store üzerinden yapabilecek. Ancak ön kayıt başlangıç tarihi oyunun yapımcısı Krafton tarafından henüz oyuncular ile paylaşılmadı.

Ön kayıt yaptıran oyuncular yepyeni bir sınırlı araç görünümü alacaklar ve ödül kalıcı olacak. PUBG New State resmi çıkış tarihi Krafton tarafından henüz açıklanmadı. Ancak son gelen raporlara göre geliştiricilerin oyunu muhtemelen Eylül 2021’de yayınlayacağını bildiriyor.


İlginizi Çekebilir:

Valdus Esports, PUBG Mobile World Invitational Doğu şampiyonu oldu!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel