Connect with us

LoL

Maokai, Rammus, Veigar ve Corki için Astronot kostümleri geliyor

Maokai, Rammus, Veigar ve Corki için Astronot kostümleri görücüye çıktı.

Maokai, Rammus, Veigar ve Corki için Astronot kostümleri geliyor

Riot Games, League of Legends’a gelecek yeni kostümleri resmi İspanya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile tanıttı. Paylaşılan detaylara göre oyuna Maokai, Rammus, Veigar ve Corki için Astronot kostümleri geliyor.

Yakın zamanda oyuna eklenmesi beklenen kostümlerin ilk olarak PBE sunucusuna daha sonra ise canlı oyun sunucularına ekleneceği tahmin ediliyor. Diğer şampiyonlarda olduğu gibi yeni kostümlerde de klasikleşmiş açık tonlu mavi, yeşil ve metalik renkler bizleri karşılıyor.

Henüz fiyatları belli olmayan kostümlerde animasyonlar da öne çıkıyor. Özellikle Maokai’nin fırlattığı fidanın küçük bir yeşil uzaylı olması ve Corki’nin Base’e dönüş animasyonu dikkat çeken detaylardan.

Astronot kostümlerini en son League of Legends 10.11 yaması ile görmüştük. 10.11 yamasında Bard, Gnar ve Poppy şampiyonları Astronot kostümüne kavuşmuştu. Aşağıda paylaşılan videoyu görebilirsiniz.

https://twitter.com/lol_es/status/1402309451139338243?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1402309451139338243%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Friot-reveals-new-astronaut-league-skins-for-maoaki-rammus-veigar-and-corki


İlginizi Çekebilir:

Dark Passage League of Legends: Wild Rift takımını duyurdu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL