Connect with us

Espor

Marshall’dan LoL çalışanlarına, takım sahiplerine ve menajerlere sert sözler!

Marshall, Twitter hesabından hakaretler yağdırdı.

League of Legends sahnesini bıraktığını açıklayan Yiğit “Marshall” Kırdök, kişisel Twitter hesabı üzerinden, çok yakında League of Legends çalışanlarını, takım sahiplerine ve menajerleri ifşa edeceğini açıkladı. Yaptığı açıklamalarda sert cümleler kullanan eski oyuncu, Riot Games ile imzaladıkları gizlilik sözleşmesinin bitmesini beklediğini belirtti.

Kaybedilen karşılaşma sonrasında gelen yorumlarla ilgili de konuşan Marshall, kötü yorum yazan takipçilerine “maymun” ithamında bulunurken; LoL’ü arma için değil, para için oynadıklarını söyledi. Twitter’daki takipçilerine hakaretler eden eski oyuncu, bu davranışı için içindeki nefreti kustuğunu belirtti.

“Leş oyuncuları ifşalayacağım”

“LoL Türkiye’deki leş oyuncuları ifşalayacağım yakında, merak etmeyin kardeşlerim. LoL oynadığım süre boyunca beni sinir hastası eden leş oyuncuları hep anlatacağım. Karakterli olan birkaçı dışında bu menajer, takım sahibi diye geçinen dürzüleri de anlatacağım. Bu Riot Games’de çalışan kardeşlerimizi de anlatacağım tabii, es geçmeyelim onları. IQ sınırı koymuşlar sanırım, belirli IQ seviyesinin üstünü almıyorlar içeri.”

“10 yaşındaki maymunların da…”

Gizlilik sözleşmesi imzalıyorsunuz kardeşlerim, onun süresi bitince anlatacağım, mesaj atmayın. LoL oynadığım süre boyunca bana kötü oynadığım zamanlar mesaj atıp söven 10 yaşındaki maymunların da a… k… İçimde kalmıştı, ahahaa.”

“Milli takım mı lan bu?”

“Milli takım mı lan bu? Arma uğruna oynuyoruz falan sananlar var sanırım. Para için oynuyoruz, para. Maç kaybetdince ben sana n’oluyor lan beyinsiz ben kaybediyorum, sana giren çıkan ne? Sen git okuluna, dersine bak, maymun!”

“Sakın real life’da karşıma çıkmayın”

“Yazdıklarımın ilgi, primle alakalı olduğunu düşünenler ayrı komik. İçimde bulunan nefreti kusuyorum sadece. LoL oynuyoruz, mesaj atıp sövüyorsunuz. LoL’ü bırakıyoruz, mesaj atıp sövüyorsunuz. Nasıl manyak gavatlarsınız beyler siz? Salın lan insanları. Sakın real life’da karşıma çıkmayın, cebimde el bombasıyla gezeceğim bundan sonra. Yeter lan!”

Marshall, bu açıklamaları yaptıktan kısa bir süre sonra, eski oyuncunun Twitter hesabına ulaşılamadı. Bu açıklamalarıyla bir anda gündeme gelen eski oyuncu, hakaretleri nedeniyle büyük tepki toplamıştı.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor