Connect with us

Espor

Melih “Paura” Karaduran’ın BBL Esports hikayesi sona erdi

Sevilen oyuncu Paura, kariyeri hakkında aldığı önemli kararları açıkladı.

Melih "Paura" Karaduran'ın BBL Esports hikayesi sona erdi
Görsel: twitter.com/BBL_esports

2021 yılının aralık ayından beri BBL Esports forması giyen Melih “Paura” Karaduran, takımın taraftarlarını üzen haberi, 28 Haziran Salı gününün akşam saatlerinde verdi.

Kişisel Twitter ve TwitLonger hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan oyuncu, bugün itibari ile kendi kararıyla BBL Esports VALORANT takımında inaktif olarak yer alacağını açıkladı.

Açıklamasında kadro bir araya geldiğinden beri takımın büyük bir çoğunluğu ile oyuna nasıl yaklaşmaları konusunda fikir ayrılığı yaşadıklarını belirten Karaduran, “Bunları düzeltebilmek ve aynı sayfada olabilmek için çok farklı şeyler denedik fakat ne bizim istediğimiz seviyeye gelebildik ne de taraftarların hak ettiği oyunu oynayabildik.” dedi.

Paura: “Görüş farklılıklarımızın kapanmayacağını farkına vardım”

Ağustos ayında oynanacak olan VALORANT Champions Tour 2022: EMEA Last Chance Qualifier etkinliği öncesi takım olarak birçok toplantı yaptıklarını dile getiren oyuncu, aldığı karar hakkında “Artık bunların sonunda görüş farklılıklarımızın kapanmayacağını farkına vardım ve hem takım için hem de kendim için inaktif pozisyona geçmemin daha doğru olduğuna karar verdim.” şeklinde konuştu.

Her şeye rağmen bu yılın en iyi Türk takımı olduklarını belirten Paura, EMEA’da iki kere playoff’u çok küçük farklarla kaçırdıklarını söyledi. 24 yaşındaki oyuncu kariyerinin devamında neler olacağını ise önümüzdeki günlerde açıklayacağın bilgisini paylaşıp, VCT 2022: EMEA Last Chance Qualifier’da BBL Esports’u destekleyeceğini de dile getirdi.

Güncel BBL Esports kadrosu

  • Ali Osman “AsLanM4shadoW” Balta
  • Hüseyin “aimDLL” Kabişteke
  • Mehmet “Turko” Özen
  • Doğukan “QutionerX” Dural

İlginizi Çekebilir:

Amerikalı Aynasız, yeni ortaklığı ile espor dünyasına girdi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor