Connect with us

LoL

Mesut “Roulette” Balı, 2021 sezonu için açıklamalarda bulundu!

[email protected], 2021 sezonu için açıklamalarda bulundu!

roulette

Profesyonel League of Legends oyuncusu Mesut “Roulette” Balı, Twitter üzerinden 2021 sezonu için açıklamalarda bulundu.

Genç ormancı yaptığı duyuruda önümüzdeki sezon hakkındaki planlarından bahsetti. 2020 sezonunda yaşadığı sorunlar nedeni ile sahnelere veda eden isim görünüşe bakılırsa bir süre daha gözlerden uzak olacak!

“Çok kötü bir sene geçirdikten sonra oyun evinden ayrılıp evime geçtiğimde kafamda olan bazı problemleri çözüp daha hırslı bir şekilde çalışmalarıma devam ettim. Bu sezon için bir kaç takım teklifi aldım fakat sunulan şartlar beni yeterince cezbetmediği için bir takıma katılmadım. Fakat daha çok çalışarak ve daha çok gelişerek geleceğe odaklanacağım. Mevsim boyunca takım tekliflerine açık olacağım ve tekrardan sahnede kendimi göstereceğim.”

Kariyerine 2018 yılında Team Cappadocia‘da başlayan Roulette henüz genç bir oyuncu. HWA Gaming ve sonrasında da fastPay Wildcats bünyesinde de mücadele etmiş oyuncuyu en son Galatasaray Espor’da izlemiştik. Fakat kendisi takım içindeki bazı durumlardan dolayı takımdan ayrılmış ve sezonun kalanında herhangi bir takımla anlaşmamıştı.

Bu sezon için yerli ormancı arayan takımların listesinde yer alabilecek olan genç ormancı yaptığı açıklamalara göre tatmin edici bir teklif almamış. Sezon içinde aldığı taktirde onu izleyebilecek olsak da şu an için sahneden uzak kalacak gibi görünüyor.

Roulette’e kariyerinin devamında başarılar dileriz!

CD Projekt RED Cyberpunk 2077 için oyunculardan özür diledi!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL