Connect with us

Espor

MIBR’da tarik yedeğe çekildi, yerine felps transfer edildi

İşlerin iyi gitmediği MIBR’dan yeni bir transfer hamlesi daha geldi. Bu hamle sonucunda tarik ise yedeğe çekildi.

CS: GO arenalarının en önemli takımlarından olan Brezilya temsilcisi MIBR‘da Türk asıllı oyuncu tarik yedeğe çekildi ve yerine felps transfer edildi.

14 Temmuz 2018’de tarik transferini açıklayan MIBR, aynı zamanda Stewie2K‘i de kadrosunda bulunduruyordu. 3 Brezilyalı 2 ABD’li ile mücadele eden organizasyon beklediği başarıyı elde edemedi. Hemen sonrasında ise tekrardan 5 Brezilyalı’dan oluşan bir kadro oluşturmak istendi. Bu bağlamda transfer çalışmalarını yürüten MIBR, ilk önce Stewie2K’in yerine Liquid’den TACO‘yu transfer etti. İkinci ve son hamle ise dün resmi olarak açıklandı. Bir süredir INTZ forması altında ter döken Brezilyalı João “felps” Vasconcellos, tarik’in yerine beşinci olarak kadroya dahil oldu. tarik ise yedeğe çekildi ve inaktif durumuna düştü.

https://twitter.com/mibr/status/1084132911320723456

felps transferiyle birlikte yedeğe çekilen tarik: “MIBR’a katılmanın bir risk olduğunu biliyordum.”

Konuyla alakalı Twitter hesabından uzun bir açıklama yayınlayan tarik, MIBR’a katılmanın bir risk olduğunu ve bunu başaramadığını dile getirdi. Kültür ve dil farklılıklarıyla birlikte oyun stillerinin bu sonu hazırladığını belirten oyuncu, başka bir fırsat doğana kadar MIBR bünyesinde kişisel çalışmalarını ve yayınlarını sürdüreceğini de açıkladı.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor