Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MiBR’de sular kaynıyor, boltz yerine tarik gelebilir!

MiBR’de fırtınalar kopuyor, Tarık iddiası gündemde.

Brezilya’nın en güçlü takımı olan ex-SK yani MiBR’da söylentilere göre fırtınalar kopuyor.

Kuzey Amerika takımı MiBR için ortada büyük söylentiler dönüyor, birden fazla kaynağa dayanan söylentilerde Cloud9 için mücadele veren Tarik “tarik“ Çelik’in Ricardo “boltz“ Prass’ın yerine MiBR’a dahil olacağı söyleniyor. Aynı kaynaklar ESL One Cologne 2018 turnuvası’nın ardından MiBR ekibinde fırtınalarını koptuğunu da belirtti.

İki hafta önce MiBR kadrosu, SK Gaming adı altından Immortals’a dahil olan Made in Brazil markasına geçiş yaptı. SK Gaming ile ayrılık sürecinde oyuncular ve SK Gaming ekibinin arası oldukça gerildi. Buna ek olarak SK Gaming mevcut Nao Tem Camo kadrosunu FACEIT London Major’e hak kazanacakları bir anlaşmaya imza attırdığını bildirdi.

Eğer tarik, MiBR kadrosuna katılırsa, eski takım arkadaşı Stewie2k’den sonra bu kadroya dahil olan ikinci Amerikalı oyuncu olacak. Eylül ayındaki Londra turnuvasından sonra major turnuvalarda yer alan takımların oyuncuları için geçerli kural devreye giriyor. Bu kurala göre her beş oyuncudan üçünün eski takımında kalma zorunluluğu var. Yani FACEIT Major Londra’da ekstra bir hamle yapılmasına izin verilmiyor.

MiBR söylentileri yalandı

Bu dedikoduların ardından takımların nasıl açıklamalar yapacakları merak konusu olurken gerekli açıklamalardan ilki MiBR tarafından geldi. Cloud9 ekibi söylentiler için sessiz kalırken, MiBR ekibi tüm söylentileri yalanladı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive