Connect with us

Oyun

Microsoft, Forza Motorsport 7 satışlarının durdurulacağını açıkladı

Yarış türünün sevilen oyunlarından Forza Motorsport 7 mağazalara veda ediyor

Forza Motorsport 7

Turn 10 Studios tarafından geliştirilen, yayıncılığını Microsoft‘un üstlendiği yarış oyunu Forza Motorsport 7, 15 Eylül tarihinde mağazalara veda ediyor. Halihazırda yalnızca Xbox ve PC platformlarında bulunan kendi türünün sevilen oyunu Forza Motorsport, satıştan kaldırılıyor.

Oyun hala erişilebilir olacak

15 Eylül’den sonra satışlar durdurulsa bile oyuna sahip olan kişiler tüm içerikleriyle birlikte indirip oynamaya devam edebilecek. Ek olarak multiplayer ve online modları eskiden olduğu gibi her oyun sahibine erişilebilir olacak. Oyun için özel olarak ek paket satın almış fakat oyunun kendisine sahip olmayan Xbox kullanıcılarına 2 Ağustos’a kadar jeton dağıtılacak. Söz konusu tarihe kadar jeton alamayan oyuncular Xbox Destek Servisi ile iletişime geçebilecek.

Daha önce Forza Motorsport 7 deneyimi yaşamayanlar için oyun, %75 indirim ile 67 TL fiyattan Microsoft mağazasında bulunuyor.

”Espor ortaklarımızla birlikte Rivals etkinliklerini merak eden herkes için iyi haberler var. 15 Eylül’den sonra da ortaklarımızın espor yarışlarını desteklemek amacıyla Rivals etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun