Connect with us

Espor

Millennium Agency Esports yeni takım yayıncısını duyurdu: Emre Çelik!

Millennium Agency Esports (@millenniumesc) yeni yayıncısını tanıttı!

Millennium Agency Esports

Ülkemizin yeni espor organizasyonlarından olan Millennium Agency Esports kadrosunu genişletmeye devam ediyor. CS:GO ve VALORANT kadrolarıyla arenaya hızlı bir giriş yapan organizasyon takım yayınları için sahne alacak ismi paylaştı.

Başarılı Twitch yayıncısı Emre ‘KuaN_LoL’ Çelik Millennium Agency Esports bünyesine katıldı. Başarılı yayıncı kulübün bünyesindeki takımların maç yayınları için sunuculuk görevini üstlenecek. Ekibin yeni üyesi organizasyonun internet sitesi ve sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu. Yapılan paylaşımda yayıncının tanıtımıyla birlikte yayıncı için bir hoş geldin mesajı yayınlandı.

”Ekibimizin yeni üyesi Emre ‘KuaN_LoL’ Çelik kulübümüzün yayıncı rolünde bizimle birlikte olacaktır. Kendisine hoş geldin diyoruz!”

Millennium Agency Esports CS:GO kadrosu geçtiğimiz günlerde Playerbros Gamegaraj CS:GO turnuvası finalinde Şahangiller Espor’a mağlup olarak turnuvayı ikinci olarak tamamlamıştı. Daha önce yapılan duyurularda verilen bilgiye göre organizasyonun yakın zamanda ikinci CS:GO kadrosunu tanıtması bekleniyor.

Playerbros ekibi olarak Millenium Agency Esports kulübüne başarılar diliyoruz!


İlginizi Çekebilir:

Başkent’te Espor Gençlik Kupası rüzgarı Valorant turnuvasıyla esmeye devam ediyor

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor