Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sangal ESEA Premier’deki 4. Karşılaşmasına Çıkıyor! Rakibimiz SINNERS Esports!

Temsilcimiz @sangalgg , saat 20.00’de ESEA Premier’de 4. karşılaşmasına çıkıyor. Rakibimiz SINNERS Esports! Başarılar Sangal!

Sangal ESEA Premier’deki 4. karşılaşmasına bugün saat 20.00’de çıkıyor. ESEA Premier’de en son Movistar Riders ile karşılaşan temsilcimiz 2-1’lik bir skorla ESEA Premier s37’de ilk mağlubiyetini almıştı. Bugün ise temsilcimiz bize her zaman ters gelen takım olan SINNERS Esports ile karşılaşacak.

Sangal Esports vs. SINNERS Esports | 8 Haziran Salı | Saat 20.00

Bugün saat 20.00’de BO3 formatında oynanacak olan müsabakada karşılaşacağımız rakibimiz olan SINNERS Esports ESEA Premier s37 A Grubunda 5 maçta 5 galibiyet ile 1. sırada yer alıyor. Temsilcimiz Sangal ise 3 maçta 2 galibiyet ile 6. sırada yer alıyor ancak SINNERS’ı yenmemiz halinde temsilcimiz 2. sıraya ortak olacak.

Bu yıl SINNERS ile oynadığımız 5 karşılaşmanın 4’ünden mağlup olarak ayrılsak da kazanabileceğimize dair olan inancımız tam.

Karşılaşmayı Root’un Twitch kanalından canlı olarak takip edebilirsiniz.

Playerbros ekibi olarak temsilcimiz Sangal Esports’a gönülden başarılar diliyoruz.

20 yaşında. Gülhane Tıp veya eski adıyla GATA öğrencisi. 3 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir, League of Legends veteranı. Oyun türü ayırt etmeyen, ne hoşuna gidiyorsa onu oynayan, birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive